Tipy čtenářů

Odstraňte skvrny z obličeje pomocí petržele

parsley-931808_1280

Skvrny na obličeji jsou nepříjemným estetickým problémem, který navíc může podkopat sebedůvěru. Obzvláště mohou být noční můrou pro ženy. Naštěstí však známe recept na přírodní tonikum, které si s tímto problémem hravě poradí. A držte se, hlavní přísadou je petržel!

Tonikum z petržele

Na tonikum z petržele potřebujeme:

  • 25 gramů čerstvé petržele

  • 2 dl vody

  • 3 dl minerální vody

Způsob přípravy:

Máte nějaký zajímavý rodinný recept či tip, který si předáváte z generace na generaci? Chcete, aby jej pro své zdraví využili i ostatní? Napište nám jej na info@vitalitis.cz a my jej zveřejníme!
Vezměte menší hrnec, nalijte do něj 2 dl vody, vložte petržel a nechte vařit. Poté co voda začne bublat, vypneme sporák, odklopíme pokličku a necháme vychladnout. Obsah nám bude chladnout zhruba půl hodiny, během toho se zatím odpaří oxid uhličitý.

Do vychladlé směsi přidáme 3 dl minerálky. Výsledný odvar nalijeme do tmavé lahve a skladujeme na chladném místě.

Jak použít tonikum z petržele:

Mohou být dva způsoby použití tohoto tonika. Každé ráno si s ním umyjte obličej nebo aplikujte přímo na postižená místa. Dalším způsobem je aplikovat tonikum a nechat ho zaschnout. Po půl hodině si opláchněte obličej vodou a tonikum odstraňte. Výsledek by se měl po pravidelném používání dostavit za pár dnů.

Zanechte komentář

----- Homepage ----- Ostatni