Přírodní léčba Zdravé tipy

Citrón: Větší šance na vyléčení rakoviny?

lemons-1314360_960_720

Citrón je velmi účinnou zbraní proti rakovinným buňkám. Je dokonce účinnější, než chemoterapie. Proč už se dávno nepoužívá při léčbě rakoviny? Protože farmaceutické společnosti by přišly o své zisky. Přesto si můžete pomoci citrónem k větší šanci na vyléčení rakoviny.

Výhody, které v sobě ukrývá citrón

Citrón má vynikající chuť, nemá žádné vedlejší ani škodlivé účinky pro tělo. Jediné, v čem je problém – těžko se hledají citróny, které nejsou ošetřeny chemikáliemi. Velkým hitem v posledních letech, je výsadba vlastních citrónů. Citronovník je nízká plodina, která nezabírá příliš místa. Plody je možné jíst na několik způsobů: jíst je samotné, vymačkat z nich šťávu nebo je přidat do nějakého receptu. Nejúčinnější při léčbě rakoviny je v kombinaci s vlažnou vodou.

Jaké látky obsahuje citrón

Citrón má řadu léčivých vlastností. Obsahuje vysoký podíl vitamínu C, A, B, B2, draslíku, vápníku, cukru a dalších užitečných látek. Je plný blahodárných esenciálních olejů. Citrónová šťáva obsahuje kyselinu citrónovou a kyselinu fosforečnou. Látky obsažené v citronu si poradí při bolestech žaludku, kolice či zácpě. Stačí vzít citrónovou šťávu a smíchat ji s vlažnou vodou. Účinky se dostaví během pár minut.

citrónVýčet pozitivních vlastností však nekončí. Citrón pomáhá snížit kašel, odstranit hlen a léčit hrdlo. Citrónovou šťávu můžete využít i při příznacích astmatu. Dále stimuluje odvod moči a podporuje správnou funkci ledvin. Ze všech citrusových plodin obsahuje největší množství vitamínu C, který zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů přirozenou cestou.

Pokud trpíte na akné, citrón vám pomůže s očistou obličeje. Vymačkejte šťávu a jemně si očistěte obličej. Poté si jej umyjte teplou vodu. Uvidíte, jak účinné látky pročistí póry a odstraní nevzhledné černé tečky. Antimikrobiální látka proti bakteriím účinně bojuje s infekcí a plísní. Stejně tak se postará i o škodlivé látky a parazity uvnitř střev.

Největším tajemství je to, že citrón skvěle ničí rakovinu. Může za to alkalické prostředí, které v těle vytváří. V takovém prostředí nemá rakovina ideální podmínky k růstu a zaniká. Výzkum z roku 1970 prokázal, že citrón ničí maligní nádorové buňky dvanácti typů rakoviny, včetně rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, plic a pankreatu.

Vše bylo testováno na více, než 10 000 pokusech a všechny potvrdily zpomalení a zničení rakovinných buněk. Výhodou je, že citrón ničí pouze poškozené buňky a ty zdravé nechává žít.

Zdroj

Zanechte komentář

----- Homepage ----- Ostatni