Ostatní

Cítila bolest v pochvě, šla na vyšetření a byla v šoku z toho, co lékař objevil!

Slavná blogerka Michelle Barrow se podělila o zvláštní příběh, který se jí stal. Svým čtenářům prozradila, že trpěla velkými bolestmi v oblasti břicha a pochvy. Jelikož bolest neustupovala, vyhledala svého gynekologa a nechala se vyšetřit. Výsledek jí překvapil, byla doslova v šoku. Neměla ani ponětí, že právě její domácí mazlíčky mohou mít s tímto problémem něco společného.

Vyšetření odhalilo šokující výsledky

Navštívila gynekologa a ten jí vyšetřil. Když zjistil, kde je skutečný problém, byli všichni v šoku. Problémem nebyl zapomenutý tampón, nebo vložka, ale vlasy. Překvapivé? Ani Michelle nechápala vůbec nic, myslela si, že to jsou její vlasy, ale mýlila se. Tyto vlasy byly z jejích domácích mazlíčků, z koček!!

3_cats_sleeping_on_the_bed_by_bloodmager-1

Kočičí chlupy

Zdá se vám o šílené? Nechápete, jak se mohly kočičí chlupy dostat do Michellina těla? Odpověď je poměrně jednoduchá a podivná zároveň. Michelle spolu se svým přítelem mají doma kočky. A ty s nimi spolu spí v posteli. Zanechávali v posteli své chlupy a ty pak během pohlavního styku uvízly v jejím těle.

Kočky jsou sladké a přítulné, ale mají také spoustu chlupů. Dejte pozor a nedělte se o svou postel se svými psy a kočkami. Pokud už své miláčky do postele berete, pak vždy pečlivě postel vyčistěte, ať nemáte podobný problém, jako Michelle.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button