Péče o tělo

Jednoduchý recept, který vám umožní vypadat, jako by vám bylo 20 let

Snad každý si přeje vypadat stále mladě a bez vrásek. Slavné osobnosti utrácejí za nehorázné peníze za botox a snaží se jeho prostřednictvím udržovat nestárnoucí vzhled. Tato metoda je však poměrně finančně nákladná a tak si jí nemůže dovolit každý.

Kromě finanční náročnosti je botox plný škodlivých chemických látek, které sebou mohou přinášet řadu nežádoucích vedlejších účinků. Příroda je však silná a my tak máme štěstí, že nám dává vše, co potřebujeme, aby se prodloužil i náš mladistvý vzhled.

Náš recept neobsahuje elixír, který by zastavil stárnutí, ale do jisté míry pomůže, aby nebyly projevy stáří tak viditelné a celkový proces stárnutí se zpomalil. První výsledky lze zaznamenat již po prvním použití. Jde o levný a snadno dostupný způsob, který můžete praktikovat sami doma. Tato domácí maska zajistí, že vaše pleť bude hladší, svěží a plná energie.

Příprava přírodní botoxové masky

Připravte si tyto ingredience:

  • 1 polévkovou lžíci kukuřičného škrobu
  • 5 polévkových lžic čerstvé mrkvové šťávy
  • 1 polévkovou lžíci nízkotučné kysané smetany

Postup:

botoxDo hrnce nalijeme 100 ml vody a přidáme do ní kukuřičný škrob. Hrnec dáme na mírný oheň a mícháme tak dlouho, dokud se obsah vody nesníží a směs nám nezhoustne. Následně dejte hrnec z ohně a směs nechte zchladit. Pak přidejte šťávu z mrkve, smetanu a vše důkladně smíchejte.

Aplikace:

Na pleť nanášejte masku velmi pečlivě a nechte ji působit zhruba půl hodiny. Poté pleť opláchněte teplou vodu. Zbytek masky uložte do lednice pro další použití. Pro maximální efekt doporučujeme tuto masku nanášet 3–5 krát týdně.

O autorovi

Profilový obrázek

Zuzana Žáková

Zanechte komentář