Jídlo a stravováníPéče o těloPřírodní léčba

Nápoj z červené řepy, který vás zvedne na nohy

Lidé konzumují tento nápoj celá staletí. Je doporučován pro lidi, kteří bojují s rakovinou. Tento domácí lék vám pomůže zvýšit energetickou hladinu, zlepší funkci imunitního systému a rozproudí krevní oběh. Jeho příprava vám zabere jen pár minut a je složena z volně dostupných ingrediencí. Jedinou nevýhodou je, že tento nápoj není příliš chutný. Výsledky jsou však úžasné a rozhodně to stojí za to.

Zázračný energetický nápoj, který si vyrobíte doma

Tento zázračný elixír je složen z červené řepy a mrkve. Pokud se vám zvedá žaludek, jen při pomyšlení na mix těchto dvou složek, nejste sami. Lidé i přes nechuť, používají tento nápoj několik stovek let. V poslední době se doporučuje lidem, kteří trpí rakovinou a jsou na chemoterapii. Složení nápoje bojuje proti všem následkům konvenční metody léčení a ulevuje od nepříjemností spojených z chemoterapií. Přestože tento nápoj nechutná lahodně, výsledky jsou úžasné.

Pozitivní účinky mrkve a červené řepy vás doslova zvednou na nohy. Nemusíte být ani nemocní, ale pokud se cítíte vyčerpaní, bez energie a máte depresi, je na čase začít přemýšlet nad užíváním tohoto nápoje. Jeho příprava je velmi snadná.

Nápoj z červené řepy a mrkve:

Složení:Beet_juice-01

  • 1 kg červené řepy
  • 1 citron
  • ½ kg mrkve
  • 3 pomeranče
  • 3 jablka
  • 1 kg medu

Postup:

Vyčistěte všechny ingredience od nečistot, oloupejte, nakrájejte a vložte do mixéru. Mixujte až do doby, než získáte homogenní směs. Jakmile jste hotoví, nalijte šťávu do láhve nebo sklenice a dejte chladit. Neskladujte nápoj v plastových lahvích, které jsou plné toxinů. Používejte nerezové nebo skleněné lahve.

Jak konzumovat koktejl z červené řepy a mrkve

Nejlepší výsledky získáte, když budete pít půl sklenice šťávy každé ráno na lačný žaludek. Pozitivní výsledky se dostaví během deseti dní. Uvidíte, jak se budete cítit skvěle a plní energie.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button