Péče o těloPřírodní léčbaZdravé tipy

Zlatý med: Toto výkonné antibiotikum dělá pro váš imunitní systém hotové zázraky

Medová směs a med obecně je považován za velmi silné přírodní antibiotikum. Tato směs zlepšuje imunitní systém a to zcela jednoduše. Stačí si tuto směs vyrobit z kurkumy a surového medu. A máte hotovo!

Zdraví prospěšná kurkuma

Kurkuma je přímo nadopovaná účinky, které jsou pro vaše lidské tělo velmi prospěšné. Účinkují na spoustu zdravotních problémů pomáhají léčit mnoho obtíží. V kombinaci se surovým medem je účinný na spoustu problémů. Existuje mnoho klinických studií, které používají kurkumu pro léčbu mnoha závažných onemocnění, jako například Huntingtonova choroba nebo Alzheimerova choroba. Kurkuma může být také využívaná jako antioxidant a rovněž má vlastnosti, které mohou pomoci snížit rizika rakoviny a samotnou léčbu rakoviny.

Silné ingredience

Když smícháte tyto dvě ingredience, připravíte silnou protizánětlivou směs, která pomáhá v budování silného imunitního systému. Kromě toho je tato směs používána k léčbě bakteriálních infekcí, mykotických infekcí, virových infekcí. Kromě toho, že pomáhá na tyto infekce, nezpůsobuje žádné vedlejší a nežádoucí účinky. Tato medová směs navíc může pomoci při trávení a snižuje také krevní tlak. Co budete potřebovat?

Ingredience:

  • 1 kg organického surového medu
  • 1 polévková lžíce kurkumy

Postup:

Vezměte tyto dvě ingredience a velmi dobře smíchejte. Uložte je do skleněné nádoby nebo mísy.

Jak používat tento lék k léčbě chřipky, nachlazení nebo infekce?

  • První den využijte ½ polévkové lžíce tohoto receptu každou jednu hodinu
  • Druhý den využijte ½ lžičky každé dvě hodiny
  • Třetí den již konzumujte ½ lžičky třikrát denně

Tuto směs vložte do úst a počkejte, dokud se nerozpustí. Tuto směs je možno využívat také k léčbě dýchacích poruch. Jak tento lék využívat?

Využití:

V průběhu týdne konzumujte ½ lžičky tohoto léku třikrát denně. Nechte tuto směs rozpustit v ústech. Tento lék je možno využít také v léčbě respiračních onemocnění.

Jak tuto směs využívat v této chvíli?

Vezměte půl lžičky třikrát denně v průběhu celého týdne. Tuto směs můžete přidávat do čaje nebo do mléka, pokud chcete.

Užitečné tipy, pro používání této směsi:

Tato směs je velmi užitečná pro vaše plíce a krk, jestliže jí budete konzumovat před jídlem. Vezměte-li tuto směs během jídla, pak pomáhá vašemu trávicímu systému. Jestliže budete tento lék konzumovat po jídle, jde o skvělého pomocníka pro vaše ledviny a tlusté střevo. Jestliže užíváte nějaké léky nebo máte zdravotní problémy, doporučujeme poradit se s lékařem dřív, než budete tento způsob léčby využívat.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button