Jídlo a stravováníPéče o těloPřírodní léčba

Zmírněte zánět krku a zbavte se hlenu pomocí úžasného nápoje

V tomto článku vám ukážeme různé nápoje, které vám pomohou posílit vaši imunitu a zbavit se různých chorob. Kromě toho mají všechny nápoje protinádorové účinky a zabíjí rakovinné buňky a cysty. Tyto nápoje vám pomohou zbavit se všech toxinu a zlepší vaše trávení.

Neléčený zánět vede k závažným zdravotním problémům

Pokud jde o nachlazení, tak je hlen normální jev. V případě, že se neléčí, může vést k závažným zdravotním problémům, jako je ucpání dýchacích cest a infekcí. Proto je nutné nezanedbávat sebemenší infekce. Níže naleznete recepty na jednotlivé nápoje.

Zázvorový čaj

  • 6-7 kousků zázvoru
  • voda
  • trocha citronové šťávy
  • půl lžičky černého pepře

Vezměte dva šálky vody a nalijte je do hrnce. Přineste vodu k varu. Jakmile se voda začne vařit, přidejte zázvor a pepř. Následně vše povařte zhruba 1ř až 20 minut. Následně dejte směs stranou a nechte vychladit. Jakmile je nápoj studený, přidejte citronovou šťávu. Konzumujte tento čaj dvakrát denně.

Kurkuma a sůl

Vezměte si lžíci kurkumy a dejte ji do sklenice teplé vody. Přidejte půl lžičky soli a vykloktejte si touto směsí ústa. Postup několikrát opakujte. S tímto jednoduchých přírodním lékem se snadno zbavíte přebytečného hlenu.

Rozmarýn

Vezměte 4 šálky vody a nalijte je do hrnce. Nyní přidejte půl lžíce rozmarýnu a půl lžíce kadidla do vody. Přiveďte směs k varu. Následně ji dejte pryč z plotny a dýchejte výpary této směsi po dobu deseti minut. Ucítíte okamžitou úlevu.

Citron a med

Vymačkejte šťávu z poloviny citronu a přidejte dvě polévkové lžíce medu. Tuto směs konzumujte pravidelně pro zvýšení imunity. Můžete přidat trochu skořice pro zlepšení chuti.

zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button