Spolupráce

Kvalitní péči o pleť poskytne přírodní kosmetika

Pokud chceme, aby byla naše pleť svěží a mladistvého vzhledu, je potřeba o ni pravidelně pečovat. Ideální přípravky jsou takové, které ji nedráždí a nezatěžují. Patří mezi ně přírodní kosmetika a bio produkty. Každodenní péče o pleť to nejsou jen pleťové krémy, ale také pleťové masky, oční krémy určené pro péči o oční okolí a přípravky potřebné pro odličování, neboť i to patří k dokonalé péči o pleť.

Kůže je největším orgánem našeho těla, a pokud chceme, aby správně fungovala, je potřeba se o ni dokonale starat. Skutečnou krásu těla představují zdravá zářivá pleť, lesklé a husté vlasy a pevná pokožka. A to vše zajistí kvalitní kosmetické bio přípravky.

Proč právě přírodní kosmetika?

Při její výrobě se nepoužívají žádné látky, které by mohly škodit nejen našemu zdraví, ale také okolní přírodě a životnímu prostředí.

Pro její výrobu se používají rostlinné oleje a másla, složky, které nabízejí prospěšné rostliny a byliny a v neposlední řadě přírodní éterické oleje.

Na koho se obrátit?

Na trhu je celá řada přírodních bio produktů. Mezi kvalitní patří ty, které naleznete na stránkách www.kupsibio.cz. Firma Kupsibio se zabývá prodejem přírodní kosmetiky. Všechny produkty, které nabízí, jsou bio, obsahují pouze rostlinné výtažky a přírodní složky a žádný produkt není testován na zvířatech. Společnost se zaměřuje především na produkty značek “Balm balm” a “i+m Naturkosmetik”. Veškeré nabízené produkty jsou čistě přírodního rázu.

Značka Balm balm nabízí nejen pleťové krémy, ale také přípravky potřebné pro odličování, pleťové masky, pleťová séra, balzámy i krémy vhodné pro oční okolí.

Produkty značky  i+m Naturkosmetik se v současné době řadí mezi nejkvalitnější druhy přírodní kosmetiky a nesou označení kontrolované přírodní kosmetiky BDHI a VEGAN. Některé dokonce získaly nejvyšší ocenění.

Podobné články

Back to top button