Ostatní

Zjistěte, jak počít chlapečka nebo holčičku: Tato metoda má své příznivce i odpůrce

Pohlaví svého miminka můžete znát poměrně přesně, díky ultrazvukům a nejrůznějším technologiím. Chcete dopředu ovlivnit, jestli budete mít holčičku nebo chlapečka? Podobně jsou na tom mnozí rodiče a skutečně existují metody, které jsou více či méně spolehlivé. Některé jsou spíše úsměvné, jiné naopak fungovat mohou. „Metoda Shettles“ je metoda výběru pohlaví a využívá se již mnoho let. Tato metoda čelí různým připomínkám od věřících po skeptiky.

Metoda Shettles

Doktor Shettles radí metodu, jak otěhotnět a mít bříško s chlapečkem nebo holčičkou. Přináší metodu, kterou podporují vědecké důkazy. Tato metoda má dva konkrétní plusy. Nebude vás to stát ani korunu a nepotřebujete k tomu lékařská ošetření.

Muži produkují dva druhy spermií. X = samička a Y = samec. Pohlaví dítěte závisí na chromozomech ve spermiích. Doktor Shettles uvádí, že samčí chromozomy jsou menší, slabší a rychlejší než chromozomy ženské. Ty jsou naopak větší, silnější a pomalejší. Uvádí také několik rad, které mohou párům pomoci vybrat si, jaké pohlaví bude mít jejich dítě.

How-To-Get-Pregnant-With-a-Boy-or-a-Girl

Jak počít chlapečka?

Doktor Shettles přináší tipy, jak počít chlapečka:

4 – 5 dní před ovulací se zdržet sexu. To je důležité pro nahromadění správného množství spermií. Sex je dobré mít v době co možná nejbližší době okolo ovulace nebo přímo v den ovulace. Je to období, kdy je žena nejplodnější. Y spermie jsou rychlejší a uvolňují se těsně před ovulací, což znamená, že Y spermie dosáhnou k vajíčku dřív, než X spermie.

V období před ovulací je alkalita „vaječného bílku“ hlenu děložního hrdla nejvyšší. Jde tak o nejlepší vaginální prostředí pro Y spermie. Sex se v blízkosti dnech ovulace doporučuje proto, že Y spermie nebudou mít stejné vlastnosti v kratším alkalickém prostředí.

Vzhledem k tomu, že alkalita se během ženského orgasmu zvyšuje, doporučuje doktor Shettles orgasmus před nebo současně s partnerovým orgasmem. Ženský reprodukční systém se zmenšuje, což usnadňuje přístup Y spermiím k vajíčku.

Co se týče polohy, doktor Shettles radí psí pozici nebo jakoukoliv jinou, která zajistí a umožní hluboké proniknutí. To umožňuje spermatu, aby se vysunulo blíže k děložnímu čípku a krátí tak vzdálenost mezi Y spermií a vajíčkem.

Jak počít holčičku?

Doktor Shettles radí následující postup:

Doktor Shettles doporučuje naopak pohlavní styk co možná nejvíce dní před ovulací. Sexu je dobré se zdržet 2 – 3 dny před a v den ovulace. Spermie mohou přežít v ženském reprodukčním systému až po dobu šesti dní, silnější X spermie tak zůstávají a vajíčko oplodní.

Co se poloh týče, měli byste se zaměřit na ty, které umožní mělkou penetraci, tedy polohy jako například misionář. Tato poloha totiž táhne spermie v reprodukčním systému do více kyselého prostředí. A jak bylo uvedeno výše, Y spermiím v tomto prostředí dobře není.

Orgasmus zvyšuje zásaditost v reprodukčním systému a to samozřejmě nahrává Y spermiím. Ženy by proto neměly mít během plodného období orgasmus. Mnoho lidí tuto metodu neuznává, jelikož není nijak vědecky dokázána. Jestliže nemůžete po 2 – 3 měsících, kdy provádíte tuto metodu, otěhotnět, pak je dobré mít sex poblíž období ovulace.

Chcete-li mít chlapečka nebo holčičku, můžete se o tuto metodu pokusit, nic vás nestojí, nemusíte chodit na rozličná vyšetření. Je dobré znát jen signály své plodnosti a rozpoznat období ovulace. Ať už to dopadne jakkoliv, nejdůležitější je, aby se miminko narodilo zdravé, pohlaví na prvním místě není.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button