Jídlo a stravováníZdravé tipy

Šokující video: Přidávají do potravin chemické látky, aby vypadaly svěže!

Také si říkáte, že někdy ovoce a zelenina vypadá velmi hezky? Krásné červené, zelená či jiná barva. Říkávalo se, že do těchto potravin přidávají barvivo. Tyto pověsti se potvrdily, ovoce a zelenina se obarvují, aby vypadaly, že jsou zralé a svěží!

Čerstvější a svěží vzhled

Následující video vám ukáže, jak se barví zelenina, aby měla svěží a čerstvější vzhled a byla tak pro zákazníky atraktivnější. Můžete ve videu vidět, jak se napíchne meloun a následně se do něj vpustí červená chemikálie. Rázem se tak získává na atraktivním vzhledu. A jaká je to chemikálie? Řeč je o ERYTHROSINU B, což se běžně využívá v cukrářství a to při přípravě a zdobení dezertů. Jde o známé aditivum E 127. V každém případě FDA tuto látku zakázalo již v roce 1990, protože výsledky některých studií poukazovaly na to, že mají rakovinné účinky na myši.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button