Jídlo a stravováníPéče o tělo

Červená řepa vám pomůže na nohy

Šťáva z červené řepy vás postaví na nohy. Dodá potřebnou energii, posílí imunitu a zlepší krevní obraz. Jednoduchá příprava skvělého nápoje má jen jeden drobný kaz , nechutná zrovna nejlépe. To by vás však před konzumací nemělo odradit. Jakmile pocítíte pozitivní výsledky, nebudete chtít pít nic jiného.

Zdravá šťáva z červené řepy a mrkve

Šťávu ze směsi řepy a mrkve užívají lidé již celé generace. Často je doporučována lidem, kteří podstupují chemoterapii, jelikož se jedná o ideální lék na vedlejší účinky při této léčbě. Většině lidem nechutná chuť řepy. Nicméně poté, co přinese skvělé výsledky v krátké době, lidé se už nechtějí tohoto nápoje vzdát. Šťáva z červené řepy vás postaví na nohy.

Pokud nemáte žádnou energii, jste vyčerpaní a nebo v depresi, dopřejte si tento zdravý koktejl. Příprava je navíc velmi jednoduchá.

Složení:

  • Řepa (1 kg)řepa
  • Citron (1 ks)
  • Mrkev (1/2 kg)
  • Pomeranče (3 ks)
  • Jablka (3 ks)
  • Med (1 kg)

Příprava:

Umyjte všechny ingredience a vložte je do mixéru. Umixujte vše dohladka. Vznikne vám načervenalá směs, kterou rozdělte do několika skleněných lahví. Plastu se vyhněte, jelikož ničí vitamíny. Nápoj uchovávejte v chladničce.

Šťáva je mimořádně účinná v dopoledních hodinách na lačný žaludek. Pokud budete užívat tuto šťávu každý den, ucítíte neuvěřitelný nárůst energie za pouhých deset dní od prvního užití. Na zdraví!

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button