OstatníZdravé tipy

Nikdo neví, jak snadné je zbavit se chrápání přírodní cestou

Máte vy nebo někdo z vašich blízkých problémy s chrápáním? Vyzkoušeli jste mnoho metod, jak se zbavit chrápání, ale nic nepomáhá? Nebojte se, máme pro vás řešení. Tento přírodní lék je jedním z nejlepších způsobů, jak zastavit tento problém.

Přírodní koktejl, který vám pomůže odstranit chrápání

Tento přírodní nápoj je ideální konzumovat před spaním každý den. Jedná se o zcela přírodní metodu, proto je důležité užívat jen organické ovoce a zeleninu, které nejsou chemické a jsou zbavené pesticidů.

Složení:

  • ¼ citronuchrápání
  • 1 kus středního zázvoru
  • 2 jablka
  • 2 mrkve
  • ½ šálku vody

Vložte všechny ingredience do mixéru a míchejte směs několik minut. Po pár chvílích se vytvoří homogenní směs.

Během konzumace nápoje se ujistěte, že vyloučíte ze svého jídelníčku těžko stravitelné potraviny, zpracované jídlo a nápoje, alkohol a příliš mnoho čokolády. Nemusíte je úplně vyškrtnout ze své stravy, ale snažte se omezit jejich konzumaci ve večerních hodinách.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button