Přírodní léčbaZdravé tipy

Každých pět let používejte tento lék z tibetské receptury a zapomeňte na nemoci

Když nás skolí nějaká ta nemoc, obvykle si zalezeme do postele a snažíme se jí co možná nejrychleji zbavit. Mnoho lidí také zaujímá před nemocemi řadu preventivních opatření. Obléká se teple, konzumuje spoustu vitamínů, dopřává si různé bylinné čaje a přírodní léky. Jenže ani tak se nemoci čas od času nevyhnete. Přinášíme tip na domácí lék, díky kterému se vám nemoci vyhnou obloukem.

Již roku 1972 našel mnich v tibetském klášteře tento skvělý recept, který byl starý 5000 let! Tento domácí lék pomáhá léčit řadu nemocí. Ovšem pozor, musíte s ním šetřit a být opatrní, je totiž velmi silný a to tak, že se používá pouze jednou za pět let!

Předpokládá se, že tento lék pomůže v léčbě aterosklerózy, při impotenci, zánětu vedlejších nosních dutin, gastritidě, hemeroidech, onemocnění plic, vysokém krevním tlaku, při revmatu či artritidě. Pomáhá také s hubnutím, upravuje potíže se zrakem, sluchem a také pomáhá metabolismu v těle.

Výroba tohoto domácího léku je přitom jednoduchá, zvládne jí opravdu každý.

Tibetský recept proti nemocem

Ingredience:

  • 350g česneku
  • 200 ml 95% alkoholu či rumu

U alkoholu se ujistěte, že neobsahuje metanol nebo benzalkoniumchlorid.

Příprava:

Očistěte česnek a rozmělněte jej na kaši. Smíchejte spolu s alkoholem a vše nalijte do skleněné lahve. V ní nechejte tuto směs deset dní. Po deseti dnech obsah sceďte a vraťte zpátky do lahve. Láhev se scezeným nápojem dejte do lednice a nechte ji tam po dobu dvou dnů.

Použití:

Tento léčivý nápoj nesmíte užívat více, než 12 dní v kuse. Také je důležité nepřehánět to s dávkováním, užívejte jej přesně a to před snídaní, obědem i večeří. První den si dejte jednu kapku před snídaní, dvě kapky před obědem a tři kapky před večeří. Tento léčivý nápoj vždy nakapejte do sklenice s vodou.

V níže uvedené tabulce přinášíme návod, jak na dávkování.

Schránka 01

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button