Přírodní léčbaZdravé tipy

Stroužek česneku v oleji dokáže zázraky: Čtěte

Pomocí jednoduchého receptu si můžete vytvořit lidový a efektivní lék, který pomůže proti mnoha nemocem. Stačí k tomu pouze stroužek česneku, jak jednoduché! Tento recept je opravdu jednoduchý, z dostupných surovin, zvládne jej opravdu každý.

Ingredience:

  • Stroužek česnekučesneku
  • Sklenice nerafinovaného slunečnicového oleje
  • Lžička citrónové šťávy
  • Lžička slunečnicového oleje

Postup:

Stroužek česneku dejte do sklenice, do které nalijte čistý a nerafinovaný slunečnicové olej. Nádobku uzavřete a dejte jí na den odpočívat do lednice. Druhý den do sklenice přidejte lžičku citrónové šťávy, stejné množství slunečnicového oleje a promíchejte.

Dávkování:

Tento lidový lék pijte třikrát denně, a to vždy půl hodiny před jídlem. Je dobré tento lék pít jeden až tři měsíce, poté si dejte měsíc přestávku a pak můžete proces opět opakovat. Česnek odstraňuje křeče z krevních cév i mozku. Pomáhá léčit koronární srdeční onemocnění, dušnost, má blahodárné účinky na sklerózu. Skvěle také působí na rozšiřování cév.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button