Péče o těloPřírodní léčbaZdravé tipy

Starobylá japonská vodoléčba: Prodlužuje život až o 20 let!

Japonská tradiční medicína doporučuje pití vody ihned po probuzení. Jde o nejdůležitější zvyk, který má na lidské zdraví velký vliv. A co víc, vědci oficiálně potvrdili účinnost této praxe.

Japonská vodní léčba

Japonská vodní léčba poskytuje velmi dobré výsledky. Jde o přírodní zdroj pro léčbu mnoha nemocí, např. menstruační křeče, meningitida, srdeční selhání, nervové poruchy, hemeroidy, celková slabost, únava, ztráta energie, detoxikace, diabetes, problémy s ledvinami, močovými cestami, zánět žaludku, průjem, bolest hlavy, epilepsie, astma, artritida, oční onemocnění, bronchitida, bolesti, léčí tuky v krvi.

Japonská vodní terapie se provádí následujícím způsobem:

Během rána či dopoledních hodin, těsně po probuzení a před vyčištěním zubů, pijte čtyři sklenice vlažné vody či 640 ml vody. Po pití této vody pak dalších 45 minut nepotřebujete ani pít ani jíst. Poté pokračujete podle svého běžného denního programu. Můžete jíst, pít, jít do práce, apod.

Při léčbě doporučujeme vlažnou vodu, a to i během dne, během všech tří jídel, až 15 minut po jídle. Mezi jídlem a větším množstvím vody doporučujeme dělat pauzy minimálně dvě hodiny. Tato léčba má skvělé výsledky, umí zlepšit či rovnou vyléčit mnoho neduhů, krásně čistí tělo již po 30 dnech.

vodoléčba

Pravidelnost a stálost

Tento způsob léčby a konzumace pitné vody se doporučuje dodržovat dlouhodobě a pravidelně. Ideální je zařadit toto pravidlo do svého života natrvalo. Nejsou zde žádné negativní důsledky, rizika léčby, naopak způsobuje také častější močení, čímž vylučujete z těla toxiny.

Můžete samozřejmě začínat pozvolna s pitím vody, pro někoho může být problém začínat den s více, než půl litrem vody. Doporučuje se snížit množství a postupně přidávat zejména pro starší lidi a nemocné. Doporučujeme začínat se 4 šálky vody během dopoledne. Mnoho diskuzí různých fór na internetu disponuje názory a svědectvími lidí, kteří tuto terapii vodou podstoupili a výsledky byly vidět. Projevilo se to na jejich kondici, zlepšilo se zdraví celkově, fyzický vzhled, odbourala se únava, byli energičtí. A to vše „pouze“ za pomoci vody.

Dlouhověkost v Japonsku

Obyvatelé Japonska na rozdíl od západního světa nepoužívají téměř nikdy studenou vodu ve stravě. Raději pití horký čaj k jídlu. Japonci jsou velmi zdravý národ, jsou jedním z nejzdravějších a nejdéle žijících národů na zemi. V roce 2008 bylo zaregistrováno více, než třiatřicet tisíc lidí starších 100 let.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button