Ostatní

Rozpoznejte první známky tohoto závažného onemocnění, které postihuje paměť!

Jestliže trpíte touto chorobou, pak první příznak, kterého si můžete všimnout, je ztráta čichu. U starších lidí je větší pravděpodobnost, že když ztratí svůj čich a přidají se k tomu psychické obtíže, může se u nich objevovat Alzheimerova choroba.

Studie prokázala

Studie, která probíhala tři a půl roku, ukázala, že 250 z 500 lidí mělo mírně rozvinuty kognitivní poruchy. A ty mohou poukazovat na problémy s pamětí, což může vést až k demenci a dalším možným poruchám duševního zdraví.

demenci

Vyzkoušejte jednoduchý test

Tento velmi jednoduchý test je dobrý pro prokázání Alzheimerovy choroby i pro jiné formy demence, které mají vliv na mozek, který ovládá pachy. Jestliže je tato část zasažena, pak to může vést až k demenci.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button