Péče o těloPřírodní léčba

Návod na odstranění tuku v krvi přírodní cestou

Pokud trpíte na zvýšený obsah tuku v krvi, máme pro vás řešení. Existuje mnoho důvodů, které mohou zvýšit množství tuku v krvi, jako jsou: nezdravé potraviny, rychlý životní styl, nedostatek fyzické aktivity, atd. Jedná se také o jedno z nejnebezpečnějších onemocnění moderní doby. Díky zvýšenému obsahu tuku v krvi, se vytváří tukové tkáně, které mohou způsobit závažné zdravotní problémy.

Jak rozpustit tuk v krvi

tukuJestliže nejsou první příznaky zastaveny včas, mohou se projevit problémy s cévní stěnou, kardiovaskulární problémy, infarkt a další zákeřné nemoci, které vás mohou stát život. Zbavte se zvýšené hladiny tuku v krvi pomocí domácího léku. Je to velmi jednoduché a snadné. Ingredience se určitě nachází ve vaší kuchyni.

Domácí recept, který doslova rozpouští tuk

Složení:

  • sušené fíky
  • jablečný ocet

Postup:

Vezměte tři sušené fíky a propíchněte je skrz párátkem po všech stranách. Vložte je do skleněné nádoby, kde se nachází 2 dcl jablečného octa. Nechte uležet přes noc. Ráno po probuzení, snězte fíky. Konzumujte ideálně večer před spaním a ráno, nejlépe v dopoledních hodinách.

Zbytek jablečného octa nemusíte vyhazovat. Použijte ho pro další dávku fíků. Doplňte množství octa a opět přidejte fíky. Jeden díl jablečného octa vydrží zhruba sedm dní. Po osmém dni je zapotřebí doplnit hladinu. V nejlepším případě, celý postup opakujte 14 dní. Po uplynutí doby, budete ohromeni výsledky. Budete se cítit svěží a plní energie.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button