Jídlo a stravováníPéče o těloPřírodní léčba

Jak navodit tělu příjemnou relaxaci: Dopřejte si přírodní bylinné čaje

Dnes je velmi uspěchaná doba. Lidé jsou často pod velkým stresem, objevuje se nervozita a úzkost. Často pociťují únavu a potřebují do svého života vnést trochu klidu. To samozřejmě mohou s pomocí léků, které zabírají ihned. Nicméně, není to vhodné, z hlediska dlouhodobého užívání. Místo toho je lepší raději sáhnout po přírodních čajích. Snížíte přívod vody na 65% a zbytek doplníte čaji.

Přírodní čaje

Přírodní čaje účinkují na mnohé problémy, ať už zdravotní či psychické. Pomáhají zklidnit tělo, zbavit ho únavy, nervozity a stresu. Stačí jen popíjet tyto přírodní čaje pravidelně každý den a uvidíte, že se výsledky dostaví velmi rychle. Jde to i bez léků a různých farmak, které mohou mít pro tělo negativní vedlejší účinky.

čaje

Uklidněte své tělo pomoci přírodních bylinek. Do dvou litrů vroucí vody můžete přidat:

  • 4 čajové sáčky meduňky
  • 3 čajové sáčky heřmánku
  • 2 čajové sáčky nebo dvě polévkové lžíce středně velkých listů řebříčku
  • 2 čajové sáčky nebo kopeček hlohu
  • 2 čajové sáčky nebo dvě čajové lžičky máty
  • 1 čajový sáček nebo jednu čajovou lžičku kopřivy
  • 1 plátek čerstvého zázvoru či 1 čajovou lžičku zázvorového prášku

Postup:

Všechny tyto výše uvedené složky přidávejte do vroucí vody a již dále nevařte. Přiklopte poklicí a nechejte přibližně jednu hodinu odstát. Tuto směs poté pijte po dobu 48 hodin a uklidníte s ní své tělo.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button