Péče o těloPřírodní léčba

Hroznová semínka zatočí s rakovinou

Rakovina je jednou z nejčastějších nemocí, která ničí životy po celém světě. Vyléčení rakoviny závisí na mnoha faktorech, které lze i nelze ovlivnit. V případě, že se zachytí včas, je velká šance na vyléčení. Stačí však krátké zpoždění a šance na přežití rapidně klesají. Projevy rakoviny však nejsou na první pohled patrné, a tak se velmi často stane, že osoba postižená rakovinou objeví svoji nemoc až v pozdním stádiu.

Existuje alternativní léčba?

hroznoExistuje celá řada alternativních prostředků, které vám pomohou vyléčit rakovinu. Řada z nich funguje na přírodní bázi a je především účinná, jako prevence. Farmaceutický průmysl se sice tváří, že jde o léčbu, která není účinná, ale mnohdy si spíše hlídají zisky z prodeje léků. Nedávné studie tuto domněnku potvrzují a jasně dokládají, že rakovinu lze vyléčit i přírodní cestou.

Vědci například zjistili, že hroznová semena jsou velmi účinná v boji proti rakovině. Díky vysokému množství antioxidantů, je tělo schopné regenerovat buňky a eliminovat buňky poškozené. Studie navíc předkládají, že více, než 75% druhů rakoviny může být vyléčena pomocí hroznových jader. V současné době se snaží přijít na to, jak extrahovat účinné látky z hroznů.

Nejedná se však o žádné nové zjištění. Léčivých účinků jader si byli vědomi již staří Egypťané. Nebyli samotní. Staří Řekové obecně považovali ovoce za významný lék a hroznové víno bylo jedním z nejoblíbenějších léků té doby. Anti-karcinogenní strukturu lze nalézt v jakémkoliv ovoci, které má semena. Koncentrace účinných látek je však v hroznových jadýrkách nejvyšší.

Jak si připravit lék z hroznových jader

  • 1 šálek hroznových jader
  • 1 skleněná nádoba s víkem
  • 1 hmoždíř
  • čistá látka

Opláchněte semena ve vodě a pořádně je umyjte. Poté je osušte suchým hadříkem a nechte je vyschnout na sluníčku zhruba dva až tři dny. Poté je rozemelte v hmoždíři. Jakmile jsou jádra rozemlety na prach, udržte je na suchém a chladném místě.

Užívejte tento prášek dvakrát denně. Dopřát si jej můžete s vodou nebo džusem. Konzumujte prášek nejdéle tři měsíce. Poté na delší dobu vysaďte. Delší doba užívání se nedoporučuje.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button