OstatníPéče o těloPřírodní léčbaZdravé tipy

Nejlepší a nejjednodušší způsob, jak odstranit jakékoliv chloupky navždy a během pár minut

Přirozená fyziologie našeho těla vyžaduje, aby se objevovaly po celém těle chloupky. Nicméně, žijeme ve světě, kde je moderní a často hygienické zbavovat se chloupků na určitých místech. Dnes je možné všechno, existuje spousta krémů, holicích pěn a dalších a dalších přípravků, které vám pomohou zbavit se nežádoucích chloupků během pár chvil.

Přírodní metoda

Chcete-li se zbavit nežádoucích chloupků, nemusíte sáhnout po komerčních produktech. Můžete si vyrobit tuto úžasnou směs, která pomůže. Skládá se ze dvou složek, které pomohou odstranit chloupky na nohou, rukou, tváři, zádech a podobně. Pro mnohé lidi je tento recept záchranou, pomáhají jim odstranit nežádoucí chloupky a to jednoduše. K nadměrnému růstu chloupků přispívá hormonální nerovnováha, nepravidelná perioda, některé léky nebo také těhotenství.

Různé techniky odstranění chloupků

Existuje mnoho technik, které se využívají k odstraňování chloupků. Například elektrolýza, odstraňování chloupků laserem a voskování. Tyto metody jsou však poměrně drahé, musí se často opakovat (voskování) a ne vždycky poskytují dlouhotrvající výsledky. Existují však i jiné alternativy, jak se zbavit nadměrných cloupků a to jednoduše doma.

Jak odstranit nežádoucí chloupky?

Jde o recept, který je přírodní a využívá pouze dvě ingredience. Připravíte jej během chvíle, během pěti minut. Jak si tento skvělý přírodní recept připravit?

Ingredience:

  • Šálek dětského oleje
  • Lžíce jódu 2%

Postup:

Smíchejte tyto dvě přísady a máte skvělý přípravek pro odstranění těchto nežádoucích chloupků. Aplikujte směs na místo, odkud chcete odstranit chloupky. Nechte pět minut působit. Použijte navlhčený hadřík a tuto směs z pokožky odstraňte. Opakujte tento postup několik dní, až se vaše chloupky ztenčí a postupně odstraní.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button