Péče o těloZdravé tipy

Kokosový olej a jedlá soda vám pomohou omládnout o 10 let!

Kdo by nechtěl vypadat mladší a rovnou o deset let? To je sen! Ve většině případů je nutno sáhnout k drahým a ne vždycky účinným krémům a sérům. Popřípadě je nutno sáhnout k radikálnějšímu řešení, tedy k plastické operaci. My však známe způsob, jak se vyhnete obojímu a přesto omládnete! Dnes pro vás máme recept na přírodní lék, který pomůže čistit póry, eliminuje akné a černé tečky. Navíc pomáhá snížit vrásky a zlepšuje pokožku.

Přírodní kombinace

Jde o lék, který obsahuje přírodní produkty, tedy žádné chemické látky, které mohou pleti škodit. Tato kombinace může zbavit pokožku mrtvých buněk, odstraní přebytečné nečistoty a prach. Minimalizuje a odstraňuje také akné, jizvičky a zarudnutí. Jde o čisticí prostředek, který kombinuje dvě úžasně účinné přírodní složky. Jaké to jsou? Jde o kokosový olej a jedlou sodu.

Vynikající jedlá soda

Jedlá soda se běžně využívá v domácnosti, nejčastěji se využívá v kuchyni, jako pomocník při pečení. Můžete jí však využít i jinak, je možno jí využít jako leštící přípravek, dezodorizační prostředek pro domácí použití, prostředek pro hloubkové čištění. Jedlá soda v podstatě může nahradit mnoho toxických čisticích prostředků pro domácnost. Kromě toho však může jedlá soda být využitá jako kosmetický přípravek a to nejen na pokožku, ale také na zuby, vlasy a podobně.

Léčebné účinky

Jedlá soda poskytuje skvělé léčebné účinky. Jedlá soda totiž má schopnost udržovat normální pH pokožky a brání tak akné. Kokosový olej je extrémně silným přírodním prostředkem. Má silné antibakteriální, hydratační a hojivé vlastnosti. Má vynikající kombinaci mastných kyselin, které poskytují pro lidské zdraví víc přínosů. Díky těmto účinkům je tato směs skutečně zázračným elixírem. Exfoliuje pokožku, odstraňuje nečistoty a léčí mnohé kožní stavy. Jdou hluboko do kůže, čistí póry a pomáhá proti černým tečkám a proti akné. Jak připravit tento lék?

Ingredience:

  • 2 lžíce organického extra panenského kokosového oleje
  • 1 čajová lžička jedlé sody

Postup:

Vezměte malou misku, do které vložíte obě ingredience. Dobře promíchejte, měla by vám vzniknout pasta, kterou aplikujete přímo na pokožku a pomalu třete danou oblast. Nechte působit alespoň pět minut. Následně opláchněte, k čemuž použijte teplou vodu. Během oplachování masírujte pokožku ještě jednou. Kokosový olej má schopnost důkladně pokožku hydratovat, tudíž nemusíte po této proceduře využívat hydratační krém.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button