Péče o těloPřírodní léčbaZdravé tipy

Zbavte se toxinů, které mohou být ve vašem tlustém střevě s pomocí těchto jednoduchých ingredienci!

Mnoha lidem se v poslední době diagnostikuje nějaké to střevní onemocnění. Konzumace zpracovaných potravin má vliv na lidské tělo a zejména pak na střeva. Přestože existuje spousta lékařských technik, které těmto problémům čelí a pomáhají s nimi, mohou být nebezpečné. A jestliže existuje přírodní způsob, jak se toxinů zbavit, proč jej nevyužít.

Skvělý lék

Přinášíme vám přirozenou metodu, která čistí střevo snadno a rychle. Nejlepší je, že se tento lék skládá ze zcela přírodních složek, nezpůsobují žádné vedlejší účinky a k tělu je tato metoda velmi šetrná. Přinášíme recept, který vyčistí vaše střeva a pomůže vám zhubnout a to během pouhých tří týdnů. Navíc je tento recept bohatý na vlákninu a základní živiny, které celkově zlepší vaše zdraví. Jak si jej připravit?

Ingredience:

  • 1 organické jablko
  • 1 lžíce lněného semínka
  • 1 lžíce chia semínek
  • 1 čajová lžička surového organického medu
  • 1 šálek filtrované vody

Postup:

Vezměte jablko, umyjte jej a nakrájejte na kousky. Odstraňte jádřinec a semínka. Přidejte nakrájené jablko do mixéru spolu s medem a filtrovanou vodou. Směs dobře promixujte a poté přidejte lněná semínka, chia a míchejte lžící.

Jak používat tento lék?

Doporučujeme konzumovat jednou denně po dobu tří týdnů. A uvidíte úžasné účinky a to v poměrně krátké době. Umí čistit tlusté střevo a celkově posílí vaše zdraví. Pomůže vám také v hubnutí, urychlí a zlepší metabolismus. Samozřejmě jen konzumovat tento lék nestačí. Doporučujeme vyhnout se konzumaci zpracovaných potravin, potravin, které jsou bohaté na cukr. Jedině tak bude tento lék účinný.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button