Přírodní léčbaZdravé tipy

Léčivý nápoj, který vyléčí na 100 onemocnění. Připravte si jej doma také!

Každý máme jen jedno zdraví a je tím pádem jen na nás, jak se k němu budeme chovat a jak budeme pečovat o naše tělo. Denně nás napadá mnoho toxinů a škodlivých látek. Nemá-li lidské tělo pevný základ, snadno se do něho tyto látky a toxiny dostávají. Proto je důležité se o své tělo starat a dopřávat mu vše, co potřebuje. Stačí jednoduchý léčivý nápoj a vaše tělo se zbaví všeho nechtěného, co v těle je, ale nemá tam být.

Léčivý česnekový nápoj

Záleží vám na vašem zdraví? Pak vyzkoušejte tento česnekový nápoj. Česnek má sám o sobě na lidské tělo velmi dobré účinky. S tímto nápojem můžete svému tělu dopřát to nejlepší z nejlepšího. Pomáhá čistit krev, posiluje cévy, imunitní systém, podporuje činnost srdce i celého těla, odstraňuje z těla soli a toxiny, má antioxidační účinky a ještě mnoho dalšího.

Kromě jiného pomáhá z těla odstraňovat přebytečné tuky, léčí nejrůznější záněty, zlepšuje celý metabolismus, pomáhá i na nejrůznější ženské nemoci. Tento nápoj snadno připravíte sami doma a to z ingrediencí, které máte běžně k dispozici či je snadno zakoupíte v obchodech. Jaký je tedy recept?

Ingredience:

  • 1 litr vína
  • 12 stroužků česneku

Postup:

Všech 12 stroužků česneku nakrájejte na menší kusy. Tyto kusy vložte do sklenice, kterou je možné uzavřít. Česnek zalijte litrem vína a nádobu uzavřete. Tuto nádobu nechejte na slunečním světle a to po dobu dvou týdnů. Během dne se sklenicí dvakrát až třikrát zatřeste. Po dvou týdnech víno sceďte a přelijte ho do skleněné láhve.

Jak tento nápoj konzumovat?

Konzumujte jednu lžičku tohoto česnekového nápoje třikrát denně po dobu třiceti dní. Poté si dejte pauzu. Tento proces můžete opakovat po šesti měsících. Výsledky jsou viditelné velmi brzy.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button