Péče o tělo Přírodní léčba Zdravé tipy

Máte vysoký krevní tlak? Díky této směsi s ním zatočíte!

Zhruba 75 milionů dospělých v Americe má v současnosti problémy s vysokým krevním tlakem. A při tak vysokém počtu to je jeden ze tří dospělých Američanů. Vysoký krevní tlak má vliv na infarkt, srdeční selhání či na onemocnění ledvin. Vysoký krevní tlak je zodpovědný za přibližně tisíc úmrtí denně.

Problémy s vysokým tlakem

Statistiky jsou ohromující. Napadá vás, co proti tomu dělat? Nedávno objevila mladá žena tajný recept své babičky. Ve věku 85 let se její babička nikdy nesetkala s vysokým krevním tlakem ani s vysokým cholesterolem. Existují některé známé příčiny, kterým se člověk může vyhnout (obezita, nezdravá strana) a zároveň můžete tuto směs využívat dvakrát denně a zajistit si tak skvělé zdraví.

Účinný recept

Jde o velmi účinný recept, který původně použili Amišové. Tato směs je skvělá a to díky silným přírodním surovinám. Jednoduše je najdete v obchodech s potravinami. Tento lék obsahuje několik potřebných živin pro lidské tělo, prospívá srdci, snižuje hladinu cholesterolu a snižuje také vysoký krevní tlak. Jak se tento lék dá připravit?

Ingredience:

  • 1 lžíce organické citronové šťávy
  • 1 lžíce syrového organického medu
  • 1 stroužek nastrouhaného česneku
  • 1 kus strouhaného zázvoru
  • 1 lžíce organického jablečného octa

Postup:

Vezměte všechny ingredience a dejte do mixéru. Pořádně smíchejte a to až do doby, než bude směs hladká a konzistentní. Umístěte směs do ledničky, kde jí nechejte asi 3 – 5 dní. Konzumujte tento lék po jedné lžíci a to 2 – 3 krát denně před každým jídlem.

Zdroj

O autorovi

Profilový obrázek

Zuzana Žáková

Zanechte komentář

error: Content is protected !!