Péče o těloPřírodní léčbaZdravé tipy

10 důvodů, proč konzumovat tento nápoj na prázdný žaludek

Jablečný ocet a med jsou jedny z nejvýkonnějších ingrediencí, které existují; umí skvěle působit na vaše tělo a celkové zdraví. Díky své prospěšnosti pro lidské tělo se přidávají do mnoha nápojů a směsí. Jsou velmi užitečné, a to zejména, když je konzumujete v surové, nezpracované formě. Když je zkombinujete, jejich léčebná síla je pak větší.

Skvělý recept

Přinášíme vám nový recept, který tyto úžasné ingredience kombinuje v nápoji, který pomáhá vašemu celkovému zdraví. Tento nápoj je skvělý pro lidi, kteří mají problémy s chronickým zánětem. Dále se skvěle hodí pro lidi s problémy s trávením, s bolestí kloubů, svalů nebo krku. Vše, co musíte udělat, je konzumovat tento nápoj na prázdný žaludek pravidelně. A výsledky? Ty se dostaví během krátké doby!

Nepříjemné chronické onemocnění

Chronické onemocnění může změnit váš život velmi nepříjemně. Zbaví vás energie a zdraví, může způsobovat mnoho zdravotních problémů. Jestliže je váš život příliš rychlý a stresující, patrně nemáte čas na pravidelnou a zdravou stravu. Cpete do sebe tak velké množství nezdravého jídla.

Tento nezdravý životní styl může způsobit, že se vaše tělo stává kyselé. A právě to může vést k mnoha nemocem, infekcím a zánětu. Tělo nemá dostatek energie, cítíte se unavení, nevrlí, ve stresu, nic vás nebaví. Naštěstí existuje jablečný ocet a med. Společně pomáhají alkalizovat vaše tělo. To zvyšuje hladinu pH vaší krve zpět, do své přirozené hladiny. A to umožňuje bojovat s různými nemocemi, záněty, infekcemi a podobně.

Jaké jsou přínosy jablečného octa a medu?

Jablečný ocet je fermentovaná šťáva z drcených jablek. Obsahuje pektiny, vitamín B1, B2, B6, kyselinu listovou, biotin, kyselinu pantotenovou, niacin a vitamín C. Obsahuje také minerály jako vápník, železo, fosfor, hořčík a draslík. Kromě jablečného octa obsahuje také kyselinu citronovou.

Med je skvělý sladký sirup, který je vyroben včelami z nektaru květin. Med je bohatý na síru, vápník, měď, zinek, hořčík a draslík. Kromě jiného obsahuje také vitamín C, vitamín B6, thiamin, riboflavin, kyselinu nikotinovou, kyselinu pantotenovou a podobně.

Zdravotní přínosy jablečného octa a medu

Zkombinujete-li jablečný ocet spolu s medem, pak získáte užitečnou směs pro vaše tělo. Umí vás ochránit před infekcemi, pomáhá při léčbě mnoha zdravotních stavů a problémů, posiluje vaše zdraví a podobně. Budete-li konzumovat tuto směs, pak získáte tyto výhody:

 • Snižuje bolest v krku
 • Zlepšuje celkový zdravotní stav
 • Odstraňuje bolest v kloubech (skvělé pro artritidu)
 • Odstraňuje kyselinu a zlepšuje pálení záhy
 • Pomůže vašemu trávení
 • Bojuje proti zácpě
 • Snižuje množství cholesterolu
 • Snižuje krevní tlak
 • Pomáhá při hubnutí
 • Zvyšuje vaši energii
 • Pomáhá k mladšímu vzhledu
 • Zlepšuje zdraví pokožky
 • Odstraňuje špatný dech
 • Snižuje zánět

Recept na tento skvělý nápoj

Předtím, než se pustíte do přípravy tohoto skvělého a zdravého nápoje, ujistěte se, že jablečný ocet i med jsou 100% organické, nezpracované. Jedině tak z nich získáte požadované výsledky. Produkty, které koupíte v supermarketu, nemusejí mít tak skvělé účinky.

Jde o nápoj, který je přírodní a skvělý pro vaše tělo. Jak si jej připravit?

Ingredience:

 • 1 čajová lžička surového organického medu
 • 1 polévková lžíce organického jablečného octa
 • 1 šálek filtrované vody

Postup:

Vezměte všechny výše uvedené ingredience, dejte do vysoké sklenice a zamíchejte. Doporučujeme tento skvělý nápoj konzumovat ráno, na prázdný žaludek a to nejméně dvacet minut před tím, než se nasnídáte.

UPOZORNĚNÍ: Vysoké množství jablečného octa může narušit laxativa, diuretika a také léky na vysoký krevní tlak a cukrovku. Pokud hodláte užívat tento přírodní nápoj delší dobu, pak se ujistěte, že tyto léky užíváte nejméně dvě hodiny po konzumaci této směsi.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button