Péče o těloPřírodní léčbaZdravé tipy

Potřebujete zhubnout? Pak pijte tento nápoj!

Kdo by někdy nepotřeboval zhubnout nějaké to kilo. Koukáte na sebe do zrcadla a říkáte si, že by to chtělo pár kilogramů dolů? Ale co dělat, když se vám nechce cvičit, dodržovat nějak extrémně zdravou stravu? Můžete se uchýlit k dalším metodám, ne všechny jsou však pro tělo bezpečné a správné.

Jednoduché hubnutí

Hubnutí je mnohdy běh na dlouhou trať; samozřejmě můžete využívat různé koktejly, nápoje a podobné věci, které vám pomohou rychle zhubnout požadované kilogramy, ale jde o krátkodobé hubnutí; jakmile tyto nápoje nebo léky přestanete konzumovat, dostaví se jo-jo efekt. Navíc tento postup není ideální pro vaše tělo a zdraví, může vám neustále přibírání a hubnutí ublížit.

Přírodní metody

Nejlepším nápojem, který pomáhá zbavit vás extra tuku, je kombinace zeleného čaje, máty a pomeranče. Kromě toho, že pomáhá při hubnutí, tento nápoj je dobrý pro celé zdraví vašeho těla. Jde o vynikající kombinaci, která má velmi dobré výhody pro lidské tělo. Každá složka působí skvěle pro vaše tělo.

Zelený čaj zvyšuje metabolismus a pomáhá při vstřebávání tuků. Pouze jeden šálek zeleného čaje výrazně snižuje riziko srdečních onemocnění, mrtvice, vysokého krevního cukru, artritidy, vysokého krevního tlaku, častého nachlazení a chřipky. Dokonce také někdy může pomáhat snížit riziko vzniku rakoviny.

Pomeranč je rovněž naložen antioxidanty a vlákninami, které jsou velmi užitečné pro léčbu rakoviny, artritidy a srdečních nemocí.

Máta je skvělý prostředek proti poruchám trávení, spaluje tuky a zabraňuje nadýmání kvůli vysokému obsahu hořčíku, vápníku, mědi, železa a draslíku.

Jak si tento skvělý recept připravit?

Ingredience:

  • 5 čajových sáčků (nebo pět čajových lžiček) zeleného čaje
  • 1 pomeranč
  • několik listů máty
  • 4 šálky vody

Postup:

Čtyři šálky vody vařte po dobu dvou až tří minut. Poté přidejte zelený čaj a nechejte vychladnout po dobu tří až pěti minut. Poté odstraňte zelený čaj, přidejte pomeranč. Ten předtím nakrájejte spolu s kůrou na jemné plátky a přidejte. Vezměte džbán, do něj nalijte zelený čaj, přidejte plátky pomeranče a listy máty, džbán uzavřete a dejte do lednice, kde necháte uležet přes noc. Tento nápoj konzumujte před každým jídlem. Uvidíte, jak skvělé účinky na lidské tělo má!

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button