Jídlo a stravování

Účinné snížení krevního tlaku za pár vteřin s kořením, které máte v kuchyni

Můžete jej přidat do nejrůznějších čajů i nápojů, můžete jej dát také do jogurtu či s ním posypat ovocný salát. Víte, o jakém koření je řeč?

Mnoho studií potvrdilo, že skořice snižuje systolický a diastolický tlak. Wendy Brazilian, autor knihy The Diet SooperfoodsRr, říká: „Rozhodně doporučuji zařadit skořici do denních stravovacích návyků. Pomáhá totiž nejen snižování krevního tlaku. Stravu přizpůsobte svému zdravotnímu stavu a také přidejte cvičení, protože jen koření vše změnit nedokáže“.

skorice

Snižte příjem soli, tuku a naopak zvyšte příjem vody a zdravých potravin, jako ovoce, zeleniny či obilovin. Kromě běžných potravin poslouží v boji proti „tichému zabijákovi“ právě skořice. Skvěle se hodí do jablečného koláče, kde jí asi známe všichni, umí však koláč nejen ochutit, ale regulovat krevní tlak.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button