Péče o těloZdravé tipy

Trpíte bolestmi žaludku? Pak vyzkoušejte jeden z těchto dvou receptů!

Bolest žaludku není vůbec nic příjemného, může člověka pěkně potrápit. Než sáhnete k radikálnímu řešení a vezmete si tabletku, vyzkoušejte jeden z těchto dvou receptů a uvidíte, že po tabletkách už nesáhnete. Jde o jednoduché, ale přesto velmi účinné recepty, které má ve své sbírce Muhammad Hamrajev, prezident National Academy of Medicine v Uzbekistánu.

Schránka 01

Šťáva z dýně

Pijte šťávu z dýně, pomáhá. K půl litru šťávy z dýně přidejte dvě lžíce medu, jednu lžíci jablečného moštu či vinného octa. Bolest žaludku se dostaví ihned po vypití této šťávy.

Kukuřice a hrách

Rozemelte a smíchejte 6 dílů kukuřice a 4 díly hrachu. Vše zalijte vařící vodou a vypijte. Jde o účinný lidový lék na bolest žaludku.

Vyzkoušejte tyto jednoduché lidové prostředky proti bolesti, které naši předkové užívali řadu let. Umělé prostředky na bolest žaludku tělo zatěžují a kontaminují ho chemikáliemi, tato léčba se pro vás stane šetrnou možností, jak se zbavit vašeho trápení přírodní cestou.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button