Péče o těloPřírodní léčbaZdravé tipy

Jak očistit svá játra s rozinkami a vodou za pouhé dva dny?

Játra jsou pro lidské tělo velmi důležitá, jde o největší čisticí orgán našeho těla. Je odpovědný za tvorbu proteinů a čištění krve, ze které odstraňuje toxiny. Jde o jediný orgán v lidském těle, který se dokáže plně regenerovat. Některá onemocnění jater jsou běžná, některá jsou však velmi nebezpečná a mohou játra poškodit.

Například cirhóza jater, toxická hepatitida, hepatitida A, B a C. Samozřejmě, když se objeví nějaké nemoci, je nutno začít je léčit. Existují i přírodní způsoby, jak játra obnovit a očistit od všech nánosů. Přemýšlíte, jak na to? Přinášíme vám způsob, jak játra očistit a to během pouhých dvou dnů. Navíc, vše co k tomuto očištění budete potřebovat je běžně k sehnání. Budete potřebovat jen rozinky a vodu. Je to snadné a jednoduché!

Jak na to?

Vyberte kvalitní černé rozinky a dejte je do hrnce. Doporučujeme jeden šálek rozinek a tři šálky vody. Po přidání vody do hrnce nechte rozinky louhovat ve vodě zhruba pět sekund, rozinky se tak vyčistí, vodu následně vylijte a přidejte 3 šálky nové vody. Poté je, za použití stejné vody, dejte na plotnu a vařte na mírném ohni asi dvě minuty. Hrnec z ohně stáhněte a nechejte v klidu po dobu čtyřiadvaceti hodin.

Jak jej konzumovat?

Druhý den si tento zázračný lék dejte a to na lačný žaludek. Můžete si vybrat, jak jej konzumovat, existuje několik možností. Můžete jej konzumovat horký, teplý či naopak studený. Je možno si konzumaci přizpůsobit také podle aktuálního ročního období, tedy v zimních měsících horké a teplé a v letních měsících naopak studené.

Kdy jsou vidět účinky?

Účinky jsou viditelné již po prvních dvou dnech užívání. I tak však doporučujeme provádět tento očišťující postup celý týden. Rovněž je dobré se vyhnout konzumaci mastných potravin, alkoholu. Ideálně napořád, minimálně však po dobu této léčby.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button