Péče o tělo Přírodní léčba Zdravé tipy

Jak očistit svá játra s rozinkami a vodou za pouhé dva dny?

Játra jsou pro lidské tělo velmi důležitá, jde o největší čisticí orgán našeho těla. Je odpovědný za tvorbu proteinů a čištění krve, ze které odstraňuje toxiny. Jde o jediný orgán v lidském těle, který se dokáže plně regenerovat. Některá onemocnění jater jsou běžná, některá jsou však velmi nebezpečná a mohou játra poškodit.

Například cirhóza jater, toxická hepatitida, hepatitida A, B a C. Samozřejmě, když se objeví nějaké nemoci, je nutno začít je léčit. Existují i přírodní způsoby, jak játra obnovit a očistit od všech nánosů. Přemýšlíte, jak na to? Přinášíme vám způsob, jak játra očistit a to během pouhých dvou dnů. Navíc, vše co k tomuto očištění budete potřebovat je běžně k sehnání. Budete potřebovat jen rozinky a vodu. Je to snadné a jednoduché!

Jak na to?

Vyberte kvalitní černé rozinky a dejte je do hrnce. Doporučujeme jeden šálek rozinek a tři šálky vody. Po přidání vody do hrnce nechte rozinky louhovat ve vodě zhruba pět sekund, rozinky se tak vyčistí, vodu následně vylijte a přidejte 3 šálky nové vody. Poté je, za použití stejné vody, dejte na plotnu a vařte na mírném ohni asi dvě minuty. Hrnec z ohně stáhněte a nechejte v klidu po dobu čtyřiadvaceti hodin.

Jak jej konzumovat?

Druhý den si tento zázračný lék dejte a to na lačný žaludek. Můžete si vybrat, jak jej konzumovat, existuje několik možností. Můžete jej konzumovat horký, teplý či naopak studený. Je možno si konzumaci přizpůsobit také podle aktuálního ročního období, tedy v zimních měsících horké a teplé a v letních měsících naopak studené.

Kdy jsou vidět účinky?

Účinky jsou viditelné již po prvních dvou dnech užívání. I tak však doporučujeme provádět tento očišťující postup celý týden. Rovněž je dobré se vyhnout konzumaci mastných potravin, alkoholu. Ideálně napořád, minimálně však po dobu této léčby.

Zdroj

21 komentářů

Zanechte komentář

error: Content is protected !!