Péče o těloPřírodní léčbaZdravé tipy

Směs z aloe vera, mrkve a jablečného octa vám pomůže proti křečovým žílám

Křečové žíly nejsou příjemným onemocněním. Nejsou ani nijak estetické a často bývají bolestivé. Člověku často brání ve vykonávání nejrůznějších věcí a bolest je často „vyřazuje z provozu“. Často se objevují dědičně, tedy má-li je maminka či babička, budete je mít pravděpodobně také i vy. Ovšem není to jediná příčina, vznik křečových žil má mnoho dalších příčin. Trpí jimi téměř každý druhý člověk na zemi, je to nepříjemný a hlavně estetický zdravotní problém, který je možno řešit a to celkem účinně. V následujícím článku se dozvíte více!

Nejčastější příčiny křečových žil

Křečové žíly, jak už bylo výše zmíněno, je nepříjemné onemocnění, které může být způsobeno mnoha nejrůznějšími příčinami. Jaké příčiny to jsou?

  • Genetika
  • Omezení pohybu
  • Nedostatek pohybu
  • Náhlé hormonální změny
  • Stárnutí

Přírodní domácí prostředek

Skvělá zpráva pro ty, kteří mají problémy s křečovými žílami, toto onemocnění je možné léčit i s pomocí přírodních domácích prostředků. Můžete jimi zmírnit příznaky a vydat se do boje s křečovými žílami. Přinášíme nejlepší domácí přírodní prostředek, který je pro léčbu křečových žil vhodný. Jde o směs, kterou si můžete vytvořit v pohodlí doma, ze surovin, které jsou běžně k dostání. Jde o směs mrkve, aloe vera a jablečného octa. Jak na to? To si ukážeme!

Složení:

  • ½ šálku nasekané mrkve
  • Jablečný ocet
  • ½ šálku aloe vera

Postup:

Do mixéru přidejte nakrájenou mrkev a šálek s aloe vera, vše promíchejte. Přidejte do směsi jablečný ocet a míchejte do té doby, dokud se vám v mixéru nevytvoří příjemná a homogenní směs. Směs by měla mít podobnou konzistenci jako krém.

Jak tento lék používat?

Vzniklou směs nanášejte na postižená místa v oblasti nohou. Jakmile nanesete, dejte nohy nahoru a nechejte přibližně půl hodiny v klidu. Poté směs z nohou smyjte studenou vodou. Pro lepší a viditelnější výsledky je dobré tuto směs používat i několikrát týdně.

Léčbu velmi podpoříte, když budete provádět každý den menší a krátké procházky. Spolu s používáním této směsi uvidíte, že se požadované výsledky postupně dostaví. Tento lék rozhodně stojí za to.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button