Péče o těloPřírodní léčbaZdravé tipy

Směs z aloe vera, mrkve a jablečného octa vám pomůže proti křečovým žílám

Křečové žíly nejsou příjemným onemocněním. Nejsou ani nijak estetické a často bývají bolestivé. Člověku často brání ve vykonávání nejrůznějších věcí a bolest je často „vyřazuje z provozu“. Často se objevují dědičně, tedy má-li je maminka či babička, budete je mít pravděpodobně také i vy. Ovšem není to jediná příčina, vznik křečových žil má mnoho dalších příčin. Trpí jimi téměř každý druhý člověk na zemi, je to nepříjemný a hlavně estetický zdravotní problém, který je možno řešit a to celkem účinně. V následujícím článku se dozvíte více!

Nejčastější příčiny křečových žil

Křečové žíly, jak už bylo výše zmíněno, je nepříjemné onemocnění, které může být způsobeno mnoha nejrůznějšími příčinami. Jaké příčiny to jsou?

  • Genetika
  • Omezení pohybu
  • Nedostatek pohybu
  • Náhlé hormonální změny
  • Stárnutí

Přírodní domácí prostředek

Skvělá zpráva pro ty, kteří mají problémy s křečovými žílami, toto onemocnění je možné léčit i s pomocí přírodních domácích prostředků. Můžete jimi zmírnit příznaky a vydat se do boje s křečovými žílami. Přinášíme nejlepší domácí přírodní prostředek, který je pro léčbu křečových žil vhodný. Jde o směs, kterou si můžete vytvořit v pohodlí doma, ze surovin, které jsou běžně k dostání. Jde o směs mrkve, aloe vera a jablečného octa. Jak na to? To si ukážeme!

Složení:

  • ½ šálku nasekané mrkve
  • Jablečný ocet
  • ½ šálku aloe vera

Postup:

Do mixéru přidejte nakrájenou mrkev a šálek s aloe vera, vše promíchejte. Přidejte do směsi jablečný ocet a míchejte do té doby, dokud se vám v mixéru nevytvoří příjemná a homogenní směs. Směs by měla mít podobnou konzistenci jako krém.

Jak tento lék používat?

Vzniklou směs nanášejte na postižená místa v oblasti nohou. Jakmile nanesete, dejte nohy nahoru a nechejte přibližně půl hodiny v klidu. Poté směs z nohou smyjte studenou vodou. Pro lepší a viditelnější výsledky je dobré tuto směs používat i několikrát týdně.

Léčbu velmi podpoříte, když budete provádět každý den menší a krátké procházky. Spolu s používáním této směsi uvidíte, že se požadované výsledky postupně dostaví. Tento lék rozhodně stojí za to.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button