Péče o těloZdravé tipy

Ač tento nápoj nevypadá vábně, pomůže vám zhubnout

Každý z nás někdy zkoušel hubnout pomocí různých diet, dietních triků, potravin, nápojů a podobně. Po celém světě nyní jedna žena tvrdí, že tento čaj dělá pro hubnutí a péči o pleť hotové zázraky. Jde o čaj z lněného semínka.

Lněné semínko je takový malý zázrak. Je bohaté na vitamíny, minerály, vlákninu i mastné kyseliny. Proto by mělo být lněné semínko součástí vašeho jídelníčku. Pro očištění těla od toxinů a škodlivých látek je lněné semínko nenahraditelné. Pomáhá také snižovat krevní tlak a chuť k jídlu.

flax-seed-983769_960_720Čaj ze lněných semínek

Složení:

  • 3 lžíce lněného semínka
  • 1 litr vody

Příprava:

Večer zalijte lněné semínko vroucí vodou a nechejte jej tak přes celou noc. Ráno by vám měla vzniknout hustá tekutina.

Pijte 150 ml čaje čtyřikrát denně, půl hodiny před jídlem. A jak dlouho tento čaj pít? Po dobu deseti dní, poté si dejte desetidenní přestávku.

Výsledky, které se dostaví, vás příjemně potěší.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button