Péče o těloPřírodní léčbaZdravé tipy

Podpořte obnovu svých kostí, šlach a kloubů během jednoho týdne

Kosti, šlachy a klouby jsou v lidském těle velmi důležité, ale mnohdy jim sami nevěnujeme dostatek pozornosti a hlavně péče. Kosti, klouby a šlachy mohou bolet a způsobovat tak řadu nepříjemností a hlavně bolesti. Nesprávná poloha těla může zapříčinit nepříjemnou bolest zad, které se nemůžete zbavit, bolí vás nohy, špatně se vám chodí, bolí vás klouby. Snadno se v takovém případě může stát úraz, který vás bude dlouho trápit.

Zbavte se bolesti

Objeví-li se takováto bolest, pak je důležité jí nezanedbat, nemávnout nad ní rukou, ale chopit se jí a jednou pro vždy jí vyřešit. Jenže, jak na to? Přinášíme přirozený způsob, jak se rychle zbavit bolesti a kosti posílit. Nemusíte kvůli tomu brát žádné doplňky stravy, cpát do sebe chemii. Jde o nápoj, který je z přírodních surovin. Skvěle pomůže všem, kteří trpí bolesti zad, krku, zápěstí či nohou. Pijte tento zázračný nápoj a bolest v kostech, kloubech a šlachách by měla postupně odcházet.

Ingredience:

  • 150g jedlé želatiny
  • 1 šálek studené vody

Příprava:

Vytvořte si ze želatiny a ¼ šálku studené vody směs, kterou necháte v lednici přes noc. Promění se tak v želé.

skeleton-778117_960_720

Jak tuto směs konzumovat?

Doporučujeme konzumovat v dopoledních hodinách a může to být například s jogurtem, džusem, vajíčky či se šálkem mléka. Konzumovat nápoj doporučujeme s půlroční pauzou.

Jak to funguje

Želatina pomáhá minimalizovat bolest nohou, krku, zad i kloubů a to už za jeden týden. Výrazným způsobem se také změní váš zdravotní stav a to k lepšímu. Obnovuje se totiž přirozené „mazání“ vašich kloubů. Jde o pozoruhodnou věc, co se týče léčby bolesti kloubů, kostí a šlach. Kromě jiného má želatina na tělo i jiné účinky, které je rovněž dobré zmínit.

Jaké účinky přináší?

  • Zlepšuje a pečuje o pleť
  • Zlepšuje a zvyšuje lidský metabolismus
  • Celkově posiluje klouby a srdce
  • Napomáhá pleti a vlasům k lepší struktuře
  • Dodává tělu pružnost, vazy a šlachy jsou posíleny
  • Zlepšují se také duševní schopnosti
  • Zabraňuje osteoporóze a osteoartróze
  • Při léčbě dysplazie má velmi silný a dobrý účinek

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button