Péče o těloPřírodní léčba

Lék na křečové žíly má doma každý, jen o něm možná nevíte!

Rozpraskané a viditelné kapiláry jsou nepříjemné jevy pod kůží. Nejen, že vypadají ošklivě, ale také mají další důsledky, které na sobě pocítíte. Ženy nejlépe vědí, o co se jedná. Existuje však několik způsobů, jak se křečových žil zbavit. A jde o způsoby přírodní. Ingredience na ně budete mít s největší pravděpodobností doma. Pro tyto účely vám postačí dvě!

Vyzkoušejte rajčata

žílyVybírejte mladá rajčata (nepoužívejte zralá) a nakrájejte je na malé kousky. Aplikujte je na oblasti, kde jsou kapiláry zlomené. Nechte působit po dobu 2 – 3 minut a opláchněte. Tento proces opakujte po dobu deseti dní. Popraskané kapiláry zmizí.

Použití jablečného octa

Další způsob, jak ošetřit oblast zlomených kapilár je využití jablečného octa. Používejte jablečný ocet třikrát denně a to po dobu tří až čtyř týdnů. S jablečným octem je třeba nakládat opatrně, nedávejte ho na místa, která jsou citlivá, jelikož může podráždit pokožku.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button