Péče o těloPřírodní léčba

Lék na křečové žíly má doma každý, jen o něm možná nevíte!

Rozpraskané a viditelné kapiláry jsou nepříjemné jevy pod kůží. Nejen, že vypadají ošklivě, ale také mají další důsledky, které na sobě pocítíte. Ženy nejlépe vědí, o co se jedná. Existuje však několik způsobů, jak se křečových žil zbavit. A jde o způsoby přírodní. Ingredience na ně budete mít s největší pravděpodobností doma. Pro tyto účely vám postačí dvě!

Vyzkoušejte rajčata

žílyVybírejte mladá rajčata (nepoužívejte zralá) a nakrájejte je na malé kousky. Aplikujte je na oblasti, kde jsou kapiláry zlomené. Nechte působit po dobu 2 – 3 minut a opláchněte. Tento proces opakujte po dobu deseti dní. Popraskané kapiláry zmizí.

Použití jablečného octa

Další způsob, jak ošetřit oblast zlomených kapilár je využití jablečného octa. Používejte jablečný ocet třikrát denně a to po dobu tří až čtyř týdnů. S jablečným octem je třeba nakládat opatrně, nedávejte ho na místa, která jsou citlivá, jelikož může podráždit pokožku.

Zdroj: web cuisineandhealth.com, odkud jsme při psaní čerpali, již není v provozu, proto není možné zdroj navštívit.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button