Jídlo a stravováníPéče o těloPřírodní léčba

3 jednoduché koktejly, které vám pomohou s trávením

Během letních dní si člověk dopřává více dobrot, než obvykle. To může vést k zažívacím problémům, které způsobují nezdravá a tučná jídla. Pokud často trpíte na špatné zažívání, nemusíte zoufat. Máme pro vás řešení. V tomto článku vám ukážeme, jak vyřešit potíže s trávením. Níže uvedené recepty, vás zbaví příznaků za pouhých 30 minut.

Správné trávení je důležité pro lidský organismus

Všichni víme, jaké rozhodující funkce má trávicí soustava. Zbavuje tělo všech škodlivých látek a odpadu, které nepotřebujeme. Je tedy velmi důležité, aby náš trávicí trakt byl plně funkční. Z toho důvodu vám přinášíme tři recepty, které zrychlí vás metabolismus a urychlí trávení.

Recept číslo 1:

tráveníKaždé ráno na lačno nebo během několika hodin po prvním jídle, vypijte 2 lžíce olivového oleje s trochou citrónové šťávy. Tato zdravá směs aktivuje váš metabolismus a urychlí trávení.

Recept číslo 2:

Vymačkejte dva bio citróny do sklenice s vodou a tu vypijte. Látky obsažené v citrónu nastartují zažívací procesy a urychlí trávení.

Recept číslo 3:

Smíchejte jednu lžičku jedlé sody se sklenicí vlažné vody. Jedlá soda uklidní rozbouřený žaludek a pálení žáhy. Tento způsob však není vhodný pro lidi, kteří mají žaludeční vředy.

Do svého jídelníčku také zařaďte více syrové zeleniny a ovoce. To samé platí pro celozrnné obiloviny, které by neměly chybět na vašem talíři. Dostatečný příjem tekutin napomáhá lepšímu zažívání díky vyplavování toxinů.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button