Přírodní léčbaZdravé tipy

Věříte tomu, že tohle zastaví krvácení do 10 sekund? Čtěte

Jistě se vám někdy stalo, že jste se škrábli na špatném místě a krev vám nešla tak rychle zastavit. I když si na tom místě držíte kapesník, často to nepomáhá.

Pro urychlení hojení rány budete potřebovat koagulátor. Zkrátka něco, aby rána přestala krvácet. Zdá se to nemožné, ale je to kajenský pepř. Použít ho lze i při krvácení z nosu, hlubokých ranách i arteriálních poraněních. Příval krve staví během okamžiku.

Nejlepší je organický kajenský pepř. Dejte ho na ránu, stiskněte tkáň a nechte uschnout. Lze použít i jílový prášek, funguje podobně. Krvácení zastavíte v rekordním čase. Může pomoci i při vnitřním krvácení. Lžičku jílového prášku nebo kajenského pepře rozpusťte ve sklenici teplé vody a vypijte.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button