Péče o těloPřírodní léčbaZdravé tipy

Zlepšete svůj zrak s pomocí tohoto domácího zázračného léku!

V tomto článku najdete recept na nejsilnější domácí lék, který vám může pomoci zlepšit zrak a poskytne omlazení oblasti okolo očí. Jde o lék velmi jednoduchý a snadný. Ingredience na něj jsou dostupné a k dispozici. Tento lék zlepšuje zrak a konkrétně i krátkozrakost. Jde o velmi levný a zcela bezpečný lék. Je přírodní, tudíž do těla nedostáváte žádné chemické látky. Kromě zraku posiluje vlasy a zastavuje jejich vypadávání.

zrak

Co vše musíte pro tento domácí lék udělat?

Ingredience:

  • 3 stroužky česneku
  • 10 polévkových lžic organického medu
  • 200g lněného oleje
  • 4 citróny

Postup:

Vezměte česnek, oloupejte a nasekejte. To samé udělejte s citróny a dejte do sklenice. Přidejte česnek, med a lněný olej a vytvořte z toho směs. Tu dobře promíchejte dřevěnou lžící a přemístěte do lednice. Tato směs skvěle funguje na oči. Používejte jí úměrné množství. Směs je určená ke konzumaci.

Jak konzumovat?

Tento lék konzumujte každý den, a to vždy před jídlem, tedy celkem třikrát denně. A budete se divit, že se brzy objeví výsledky. Vyzkoušejte tento přírodní domácí lék a uvidíte, že se zlepší, nejen váš zrak, ale také kvalita vašich vlasů.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button