Péče o těloPřírodní léčbaZdravé tipy

Dejte sbohem vysokým hodnotám v krevním testu: Zrovna je čas dýní a čas na zkoušku

Před několika lety se objevil krevní test. Ukázal mi jej bývalý profesor a chtěl znát můj názor, jak to na mě celé působí. Na krevním testu se objevilo pět klíčových parametrů: cholesterol, lipidy, triglyceridy, močovina a krevní glukóza.

Tyto hodnoty byly daleko za normální úrovní. Podle výsledků by ta osoba měla být už dávno mrtvá. Ovšem je ještě na živu, a to zřejmě jen silou vůle. Jméno pacienta původně zakryl rukou, poté mi odtajnil identitu. A byl to on sám!! Byl jsem šokován a jen se ptal, jak je to možné? Co dělal?

Šokující výsledky

Můj učitel mne nechal bez odpovědi, jen se pousmál a ukázal mi jiné testy. Hodnoty v tomto krevním testu byly perfektní a bezchybné. Což o to, v důsledku dlouhé doby se to dá postupně zlepšit. Jaký byl můj šok, když jsem se podíval na datum a zjistil, že mezi těmito dvěma testy byl rozdíl jeden měsíc a byly to krevní testy jedné a té samé osoby!

Jak to dokázal?

Byl jsem nesmírně překvapený a neustále se ptal na to, jak se tohle stalo jen za jeden měsíc. Jak jsi to udělal? To je opravdu úžasné! Neustále jsem opakoval. Můj profesor mi sdělil, že vyzkoušel malý zázrak, který vyrobil sice jiný lékař, ale velmi účinný.

dýně

Jaké je tajemství?

Po dobu čtyř týdnů si kupte syrové dýně v supermarketu a na trhu. Vezměte 100 gramů dýně, oloupejte jí a dejte do mixéru. Přidejte trochu vody a zapněte mixér. Promíchejte vše velmi dobře a získáte vitamínový dýňový koktejl s kapkou vody. Tento koktejl je dobré vypít zhruba patnáct až dvacet minut před snídaní. Užívejte tuto léčbu měsíčně nebo pokaždé, když chcete a potřebujete snížit hladinu cholesterolu. Jde o nejlepší lék, který existuje. A co víc, můžete ovládat výsledek léčby, zjišťovat krevní testy před a po dýňové léčbě.

Vyčistíte si tepny

Jde o přírodní léčbu, tudíž nejsou zjištěny žádné kontraindikace. Vše je na přírodní rostlinné bázi a na bázi vody. Můj profesor, který je vynikající chemický inženýr studoval pečlivě dýně a zjistil, že dýně pomáhají odstranit LDL cholesterol z cév a z moči. Jde o lék, který velmi dobře pročistí tepny a vy se poté cítíte svěží a plní energie.

Doufáme, že tento článek byl pro vás inspirací a i vy vyzkoušíte tuto léčbu pro snížení všech hodnot u krevního testu.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button