OstatníPéče o těloPřírodní léčba

Jak odstranit herpes během okamžiku

Herpes je velmi časté onemocnění, které se rychle šíří mezi lidmi. Jedná se o nakažlivé onemocnění a existuje velmi vysoká šance, že získáte herpes během kontaktu s osobou, která je nakažená.

Lék máte doma

herpesMnoho lidí se rozhodne pořídit drahé léky a masti, které mohou snížit výskyt herpesu, ale úplně ho nevyléčí. Nicméně existuje hned několik levných a efektivních domácích léků, které vám výrazně pomohou při léčbě tohoto onemocnění.

Zubní pasta je jednou z nich. Jediné co musíte udělat, je aplikovat pastu na bolavé místo a díky chladivému efektu vás herpes nebude tolik svědit. Naneste přiměřené množství pasty na postižené místo a nechte působit zhruba 2-3 hodiny. Během té doby pasta ztvrdne a pro její odstranění ji namočte vlažnou vodou. Používejte tuto jednoduchou metodu kdykoliv, kdy máte pocit podráždění, svědění nebo pálení.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button