Přírodní léčbaZdravé tipy

Recept na nápoj, který rozpouští tuk a vyloučí z těla toxiny

Stoupá-li obsah tuku a cukru v lidském těle, stoupá také množství toxinů, které se v něm usazuje. Nemluvě o těch toxinech, které se v lidském těle objevují v důsledku nevyvážené a nesprávné stravy a malé či vůbec žádné fyzické aktivity. Existuje však jedno řešení, které se ukrývá v tomto zdravém nápoji!

 

Potřebujete:

  • 1 šálek rajčatové šťávy
  • ½ citronu
  • 2 polévkové lžíce strouhaného zázvoru
  • 1 kus pálivé papriky (možno i jako koření)
  • 2 stonky celeru

Schránka 01

Postup:

Smíchejte rajčatovou šťávu se šťávou, kterou vymačkáte z půlky citrónu. Dále přidejte zázvor a pálivou papričku. Vše dobře promíchejte, můžete si pomoci mixérem, který vše pečlivě promíchá. Připravený nápoj nalijte do sklenice, přidejte stonek celeru a máte hotovo.

Spolu s pitím nápoje přikusujte celer, aby byl efekt nápoje maximální. Denně vypijte tři sklenice tohoto zázračného nápoje, vždy mezi jednotlivými jídly. Výsledků si všimnete opravdu rychle a budou stát za to!

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button