Jídlo a stravováníZdravé tipy

Potraviny, které vám pomohou pročistit tělo a ubrat na váze

Detoxikace pomůže vyčistit tělo od škodlivých látek a zároveň shodit nějaké to kilo. Lepším způsobem, než dodržovat přísné diety a hladovění, je rozumné přidat určité potraviny do stravy a konzumovat je pravidelně.

Přinášíme vám seznam potravin, které vám pomohou pročistit tělo a zbavit se přebytečných kil.

Zázvor

Jeden z nejznámějších zabijáků přebytečného tuku. Můžete jej používat v jakékoliv formě a věřte, že vám výrazně urychlí proces hubnutí.

Zelený čaj

potravinyZelený čaj je skvělý během diety. Stačí jej pít zhruba dvakrát denně. Budete mít dostatek energie a lépe spálíte tuk. S jeho konzumací to však nepřehánějte.

Jablečný ocet

Také znám jako spalovač tuků. Ve stravě jej můžete použít na milión způsobů. Jedná se o jeden z nejlepších a nejzdravějších octů, které můžete při vaření používat.

Grapefruit

Vysoký obsah vitamínu C posílí a osvěží tělo. Kromě toho, že spálí tuky přirozenou cestou.

Citrón

Je považován za nejúčinnější ovoce pro dietu. Může však být nebezpečný, pokud to s jeho konzumací přeženete a překyselíte žaludek. Konzumujte citrónovou šťávu smíchanou s vlažnou vodou na lačný žaludek před snídaní. Citrón nakopne metabolismus a urychlí proces hubnutí.

Ryby

Zdravé mastné kyseliny, které obsahují ryby, jsou jedním z nejlepších možností, jak nahradit maso během diety. Ideální pro zahnání chuti po mase, bez přibrání tuku.

Skořice

Zdravé koření, které urychlí váš metabolismus. Skořice pomáhá zvýšit šance na hubnutí a rychle se zbavit přebytečných tuků.

Lněné semínko

Pomáhá s detoxikací těla a úbytkem váhy. Můžete jej přidat do jogurtů nebo sladkých kaší. Lněné semínko by mělo být součástí vašeho jídelníčku každý den.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button