Péče o tělo Přírodní léčba Zdravé tipy

Nejlepší přírodní lék na hemeroidy, který doporučují dokonce i lékaři!

Hemeroidy jsou velmi nepříjemným onemocněním, které nechce zažít nikdo z nás. Nejčastějším příznakem je bezbolestné krvácení při pohybu střev. Dále se může objevovat svědění konečníku, vznik citlivých a někdy také bolestivých boulí v oblastní konečníku. Máte-li i vy hemeroidy, je důležité s nimi bojovat a léčit je co možná nejdřív.

Léčba hemeroidů

Léčba hemeroidů dnes není nic zvláštního, existuje mnoho dostupných léků a mastiček. Ovšem chcete-li se léčit pomocí přírody, pak pro vás máme návod, jak na to. Přinášíme přirozený a přírodní způsob, jak se můžete zbavit hemeroidů. A vše, co k tomu budete potřebovat najdete ve své domácnosti.

Síla brambor

Brambory jsou ideální pro odstranění přebytečné kapaliny z povrchu kůže. Jde o takový malý zázrak v případě krvácení hemeroidů. Bramborová zubní pasta je jednoduchá, rychlá a velmi účinná, pomůže postižené oblasti, zastaví krvácení a zahojí všechny rány. Díky bramborové pastě budou všechny nadbytečné kapaliny z postižené oblasti odstraněny.

Jak na to?

Je to jednoduché, vezměte brambory a nastrouhejte je. Smíchejte a vytvořte z toho hladkou pastu. Tuto pastu pak můžete použít v anální oblasti. Podle potřeby opakujte až do chvíle, kdy hemeroidy úplně zmizí.

Zdroj

1 komentář

  • U článku „Nejlepší přírodní lék na hemeroidy, který doporučují dokonce i lékaři!“ asi chybí ingredience, s kterou se nastrouhané brambory nebo jenom jejich šťáva…mají smíchat… (je to zubní pasta… nebo něco jiného…?)

Zanechte komentář

error: Content is protected !!