OstatníZdravé tipy

Pro všechny typy vlasů: Vytvořte tento gel ze semínek a vaše vlasy budou hladké a hedvábné!

Každý chce mít vlasy hebké a hladké jako hedvábí. V tomto článku najdete recept z úžasných lněných semínek, která udělají zázraky s vaší pokožkou i vlasy. Tento gel můžete používat na všechny typy pleti. Tento gel působí také jako ochranný prostředek proti UV záření, prachu, znečištění a měnícím se povětrnostním podmínkám.

Gel z lněných semínek

Tento gel z lněných semínek můžete také použít pro léčbu poškozených vlasů. Zlepšuje jejich celkový stav. Uvidíte, jak je skvělý.

gel

Budete potřebovat:

  • ¼ šálku lněného semínka
  • 1 šálek vody
  • jemné síto
  • velké misky

Příprava:

Ze všeho nejdříve namočte lněné semínko do vody a nechejte je namáčet přes noc. Pro přípravu tohoto skvělého gelu musíte použít vodu, ve které se semínka přes noc louhovala. Semínka ráno slijte a onu vodu (můžete přidat i novou, podle potřeby) přiveďte k varu.

Ve chvíli, kdy je teplota v bodu varu, přisypte předem namočená lněná semínka. Tuto směs během vaření občas míchejte. Všímejte si semínek, měli by měnit konzistenci a připravit pěnivý gel.

V této chvíli vypněte sporák. Přeceďte přes jemné síto a nalijte gel do skleněné nádoby. Používejte podle potřeby. Vydrží vám v lednici po dobu dvou týdnů. Pro vůni se do něj dá aplikovat také několik kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button