Péče o těloPřírodní léčba

Zničte ledvinové kameny během deseti dnů

Ledvinové kameny jsou velmi nepříjemným onemocněním. Ve většině případů vznikají špatným stravováním, které je bohaté na velké množství soli a tuku. Existuje však přírodní řešení, které vás zbaví ledvinových kamenů do deseti dnů. Pravidelně užívejte léčivý nápoj. Je velmi snadný na přípravu a obsahuje pouze dvě ingredience.

Přírodní lék na ledvinové kameny

K přípravě tohoto léku nepotřebujete příliš mnoho surovin. Stačí vám jen tyto dvě základní ingredience:

  • 2 litry vodykameny
  • proso

Vložte proso do teplé vody a nechte odstát přes noc. V dopoledních hodinách nasypte odleželé proso do hrnce a uvařte ve dvou litrech čisté vody. Přikryjte a nechte pomalu vařit až do večerních hodin. Pravidelně obsah promíchejte. Večer slijte vodu do láhve a skladujte na suchém a chladném místě.

Každý den vypijte jeden šálek tohoto nápoje po dobu 10 až 15 dnů a zbavíte se ledvinových kamenů.

Uvařené proso nemusíte vyhazovat. Stále je bohaté na živiny a minerály. Přidejte k prosu 3 šálky vody a nechte vařit po dobu 15 minut. Z uvařeného prosa udělejte kaši, kterou můžete ochutit medem nebo sušeným ovocem.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button