OstatníPéče o tělo

Jeden šálek této směsi a zlepší se váš spánek!

Dobrý spánek je pro lidské tělo velmi důležitý, pomáhá nabrat sílu, energii a tělu pomáhá zvládat všechny aktivity během celého dne. Máte-li problémy se spaním, pak vaše tělo nepracuje tak, jak by mělo, jste bez energie, unavení, vyčerpaní, ve stresu, podráždění. V takovém případě je nutno najít způsob, jak špatný spánek léčit a vyřešit jej. Pro lidské tělo je důležitý spánek a to správně osm hodin každou noc.

Přírodní směs na nespavost

V tomto článku pro vás máme lék, který pomůže v boji s nespavostí. Stačí jeden šálek tohoto zázračného nápoje a usnete velmi rychle. Jde navíc o zcela přírodní směs bez jakékoliv chemie. Vše, co budete potřebovat je mléko a med. Po staletí se toto využívalo jako tradiční nápoj pro spánek, nespavost a problémy se spánkem. Kombinace těchto dvou ingrediencí je velmi pozoruhodná.

Navození lepšího spánku

I když jde o potraviny, které jsou sladké, med způsobuje kontrolované zvýšení hadiny inzulinu, který stimuluje uvolňování tryptofanu v mozku. Tryptofan se obvykle transformuje do serotoninu, což způsobuje pocit relaxace a uvolnění. Kromě toho serotonin se mění také do melatoninu a ten umožňuje lepší spánek. Těmito dvěma složkami můžete zlepšit svůj spánek a významně snížit nespavost. Připravte si i vy tento lék. Je to jednoduché a úžasné!

Ingredience:

  • 2 unce mléka
  • 1 kapka vanilkového extraktu
  • 1 kávová lžička surového medu

Postup:

Vezměte mléko a nalijte jej do malého hrnce, který dejte na oheň. Ohřívejte, ovšem nesmí se dostat do bodu varu. Poté hrnec z ohně stáhněte. Nalijte do sklenice, přidejte vanilkový extrakt a med. Vše dobře smíchejte a před spaním vypijte tento nápoj. Uvidíte, že váš spánek se upraví a vy budete usínat pravidelně a váš spánek bude kvalitní.

TIP: Pokud jste alergičtí na laktózu, nahraďte běžné mléko kokosovým mlékem nebo mandlovým mlékem. Způsob přípravy tohoto nápoje zůstává beze změny.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button