OstatníPéče o těloZdravé tipy

S tímto nápojem vyléčíte chronické onemocnění plic, záněty průdušek a astma

V určitém okamžiku svého života snad každý z nás měl nebo má nějaké dýchací potíže. Zánět průdušek, astma, různé druhy kašle, plicní poruchy a nemoci jsou běžnými důsledky infekcí, alergií nebo kouření. A často lékaři jen krčí rameny, nevědí, co dělat. Vybaví vás léky a musíte s touto nemocí žít. Existuje však přírodní lék, který vám může pomoci tyto problémy s dýcháním vyléčit. Jednoduše a přitom s přírodními prostředky. Dnes vám přinášíme recept na tradiční lék. Jak jej připravit?

Ingredience:

  • 2 šálky čistého javorového sirupu
  • 1 kg červené cibule
  • 7 lžic surového organického medu
  • 2 citrony
  • 6 šálků pramenité vody

Postup:

Do větší pánve přidejte javorový sirup a dejte pánev na mírný oheň. Dobře promíchejte. Nechejte jej chvíli v pánvi, dokud nezíská zlatavou barvu. Poté přidejte nakrájenou cibuli a vše vařte po dobu několika minut. Přilijte vodu. Směs stále nechte na mírném ohni a vařte, dokud se množství vody nesníží o jednu třetinu. Poté sundejte z plotny, nechejte vychladnout. Přidejte citrónovou šťávu a nakonec přidejte med. Vše pečlivě promíchejte. Nechte tento lék odpočinout během noci a ráno nalijte výslednou tekutinu do sklenice.

Jak dávkovat?

Vezměte jednu lžíci tohoto receptu před každým jídlem. V případě potřeby připravte druhou várku receptu, jakmile zkonzumujete tu první. Tento postup opakujte do zlepšení vašeho zdravotního stavu.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button