Jídlo a stravováníPéče o těloPřírodní léčbaZdravé tipy

Magická složka, která je skvělou prevencí proti rakovině žaludku

Rakovina žaludku je velmi vážné onemocnění, kterému je však možno v rámci prevence, předcházet. Stačí, když budete konzumovat tuto magickou složku, která je skvělou prevencí proti rakovině. Jde o klasické zelí. Je dostupné a můžete jej konzumovat během celého roku. V létě čerstvé, v zimě zase nakládané.

Zdroj vitamínu C

Zelí je velmi dobré pro lidský organismus, považujeme jej za velmi potřebné pro tělo. Je nejbohatší na vitamín C, má léčivé vlastnosti a vysoké výživné vlastnosti. Připravit jej můžete v pohodlí domova, je to velmi jednoduché.

zelí

Příprava kysaného zelí:

Ingredience:

  • 15kg zelí
  • 0,5kg mořské soli
  • 6 bobkových listů
  • 1 polévková lžíce celého pepře
  • Pár kousků kdoule
  • anýz, jablka, hrozny (dle vašeho uvážení)

Příprava:

Připravte si plastový sud. Dejte do něj nakrájené zelí, přidejte sůl, všechno koření. Zalijte vodou a uzavřete víkem. Celý proces kvašení trvá asi měsíc, proto je důležité čekat.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button