Péče o těloPřírodní léčbaZdravé tipy

Jste kuřáci? Tento nápoj vám pomůže očistit plíce!

Všichni dobře víme, jak velmi je kouření pro lidské zdraví škodlivé. Jde o zlozvyk, který se spojuje s velkou řadou zdravotních problémů. Jde například o problémy jako hypertenze, srdeční onemocnění, chronická bronchitida, erektilní dysfunkce, zápach z úst, problémy očí, rakovina a další a další.

Zlozvyk jménem kouření

Podle Centra pro kontrolu nemocí (CDC) víc než šestnáct miliónů lidí žije s nějakým zdravotním problémem, který souvisí s vlivem kouření. A to jen ve Spojených státech. Bohužel jde opravdu velmi obtížně se tohoto zlozvyku zbavit. Přinášíme však způsob, jak při odvykání zvrátit některé škody, které na vašem těle a zdraví může kouření vytvořit. Jde o jednoduchou směs, která obsahuje několik složek, které pomohou vaše plíce vyčistit a to přirozenou cestou. Budete se tak díky tomu cítit mnohem lépe.

Odvykání je těžké

Ti, kteří úspěšně odvykají, snižují zdravotní rizika velmi rychle. Síla plic se vrací, krevní tlak se vrátí k normálu a to během několika týdnů či měsíců. Snižuje se také riziko rakoviny plic a další nemoci, které mohou ohrožovat život, klesají. Bývalí kuřáci však mohou mít plíce zanesené opravdu hodně. Existuje však recept na nápoj, který pomůže tyto zanesené plíce očistit.

Ingredience:

  • 2 lžíce kurkumy
  • kousek kořene zázvoru
  • 1 střední cibule
  • 1 a ¾ šálku hnědého cukru (nebo med)
  • 4 šálky vody

Postup:

Vezměte hrnec, do něj přidejte vodu a vše zahřejte na teplotu varu. Nakrájejte cibuli na čtvrtiny, rovněž nakrájejte kořen zázvoru a přidejte do vody a vařte. Přidejte kurkumu a snižte teplo. Pokračujte ve vaření, dokud se směs nesníží o polovinu. Nechte vychladnout a následně dejte do lednice.

Konzumace:

Doporučujeme konzumovat dvě polévkové lžíce ráno, na lačný žaludek. Další dvě lžíce před spaním. Během několika dní se budete cítit lépe.

Přírodní směs

Složky jsou v tomto nápoji homeopatické, kurkuma je známá jako protirakovinná, antivirová, antibakteriální. Je rovněž plná vitamínů a minerálů. Cibule má rovněž protirakovinné účinky a posiluje imunitní systém. Zázvor má neuvěřitelné výsledky pro zdraví, pomáhá odstraňovat hlen z plic. Tato směs se popíjí každý den. Uvidíte, jaké účinky tato směs bude na vaše plíce mít.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button