Jídlo a stravováníPéče o těloPřírodní léčba

Nekupujte léky na diabetes. Vytvořte si svůj vlastní

Diabetes je považován za jedno z nejčastějších onemocnění moderní doby. Takže pokud patříte do skupiny lidí, kteří mají cukrovku, jste na správném místě, protože si ukážeme přírodní domácí lék, který vám pomůže zmírnit obtíže spojené s cukrovkou.

Tento lék je velmi jednoduchý na přípravu a skládá se ze dvou jednoduchých surovin. Postupujte podle pokynů níže a zažijete úžasné výsledky.

Přírodní lék na diabetes

Na lék budete potřebovat:

  • 6 bio limetek
  • 300 g bio celeru

V první řadě umyjte důkladně celer a vložte jej do hrnce. Přidejte šťávu z limetek. Přiklopte hrnec pokličkou a nechte chvíli směs podusit. Do dalšího hrnce nalijte vodu a zahřejte ji tak, že začne vařit. Když voda začne vařit, měli, přepněte kamna na střední teplotu. Směs limetky a celeru duste na nízkou teplotu po dobu 2 hodin.

Poté vypněte kamna, odstraňte z tepla a neotvírejte hrnce, než se směs úplně ochladí. Poté co směs vychladne, vše promíchejte a umístěte do skleněné nádoby, kterou uložíte v lednici. Doporučujeme konzumovat 1 lžíci tohoto léku každé ráno 30 minut před snídaní.

zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button