Jídlo a stravováníPéče o těloZdravé tipy

Hubněte při pití ranní kávy: Stačí jen přidat trochu másla

Bez ranní kávy si dnes mnozí z nás neumí představit svůj den. Šálek silné kávy vás může dokonaleji probrat. A dnes si již můžete vychutnat svou ranní kávu s vědomím, že při pití hubnete. Stačí jen přidat trošku másla.

Mnoho lidí, kteří tento malý trik vyzkoušeli, tvrdí, že snídat šálek kávy s máslem je to nejlepší. Káva s máslem chrání proti únavě a chronickým chorobám. Také mizí tuk z těla, což pomáhá snižovat hmotnost.

Zázračná dieta

Jde o velký a překvapivě jednoduchý zázrak, který urychluje práci metabolismu, dodává vám sílu, kterou potřebujete během dne, kdy jste v práci a máte nejrůznější pochůzky a starosti. Máslo musí být z kravského mléka, bez koncentrátů a bez soli. V USA jde o nejnovější trend, který přispívá k produktivitě a tvořivosti během dopoledne.

 

Ranní káva

kávuOdborníci tvrdí, že u kávy je velmi důležité, jak se budete cítit dvě hodiny poté, co si dáte první hrnek. Šálek kávy obvykle přináší hlad a únavu, a to pouhé dvě hodiny po konzumaci. A právě máslo, které do kávy dáte, vám do těla přidává energii na celý den. Možná si říkáte, že je to skvělá novinka, není. Do ranní kávy si už Tibeťané přidávali olej po celá léta.

Jak tuto ranní kávu připravit?

Tento ranní hubnoucí trik si můžete v pohodě připravit doma. Je to jednoduché! Zde máte postup, jak na to.

Ingredience:

  • Lžička instantní kávy
  • Převařená voda
  • Čajová lžička nesoleného organického másla

Postup:

Do mixéru dejte lžičku instantní kávy, přidejte převařenou vodu a  jednu čajovou lžičku nesoleného organického másla. Vše smíchejte, dokud se máslo nerozpustí. A máte hotovo!

Nyní si už jen každé ráno vychutnávejte svou vylepšenou ranní kávu a sledujte, jak káva vašemu tělu pomáhá hubnout a dodává mu vitalitu na celý den.

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku a na celém webu Vitalitis.cz psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Štítky

Podobné články

Back to top button