Jídlo a stravování Ostatní

Budete zírat, co se našlo v rajčeti: Jde o GMO?

Přinášíme vám fotografie a také příběh jednoho zahraničního čtenáře, který se podělil o svůj příběh.

Nákup rajčat

Měl to být obyčejný nákup potravin. Šel do místního supermarketu a koupil si rajčata. Vrátil se domů, umyl je a začal je krájet, chtěl si připravit salát. Ovšem, jakmile uviděl vnitřek jednoho z rajčat, byl šokován. Namísto obvyklých červených částí uvnitř rajčete uviděl něco, co neviděl ještě nikdy v celém svém životě. A co víc, nebylo to jediné rajče, které jej takto překvapilo.

Jahody uvnitř rajčete

Ano, čtete správně, viděl uvnitř rajčete jahody. Byl opravdu velmi překvapený, protože ještě nikdy nic podobného neviděl. Červená část vevnitř totiž vypadala skutečně jako jahoda. Nebyl si jistý, cože to je, jestli je to opravdu jahoda, proto se bál to sníst. Když na to sáhl, bylo to měkké a celé pokryté drobnými chloupky. Na obrázcích to možná nejde tolik vidět.

Clipboard01

Pravděpodobně GMO

Nad tímto objevem byl opravdu v šoku. Koupil si rajčata, ale ve skutečnosti vlastně neví, co si koupil. Rajčata s jahodami? Tato situace jej přiměla, aby si začal pěstovat své vlastní potraviny sám. Rajčaty počínaje. Rajčata s jahodami, které koupil, ukázal několika zemědělským odborníkům a ti byli v šoku. Ani oni nevěděli, co to je, nikdy nic takového neviděli. Všichni se shodli na jedné věci a to, že jde asi o GMO, tedy geneticky modifikované potraviny.

Nevíme přesně, kdo za toto nese vinu, zda sklad, dodavatel. Jedno je však jisté, na základě tohoto příběhu je dobré zvážit, zda se přeci jen nevyplatí si pěstovat své vlastní ovoce a svou vlastní zeleninu. Bohužel se nepodařilo ověřit, jestli se jedná o tzv. HOAX nebo o pravdivý příběh, ovšem podobné příběhy nejsou ničím ojedinělým.

Zdroj

2 komentáře

  • Myslím že ide o podvod,prečo ju drží zmačknutu ved by mala byť prirastená,tak ju stačí držať jemne,a že sa mu podarilo rajčinu rozrezať tak aby neporušil jahodu,blbosť!

Zanechte komentář

error: Content is protected !!